Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban minden férfi ilyen?...

Valóban minden férfi ilyen? Részletek lent.

Figyelt kérdés
A párommal már 5 éve együtt vagyunk, és 1 éve házasodtunk össze. Nagyon szeretjük egymást, el sem tudom képzelni, hogy mással legyek, viszont sokszor úgy érzem, főként az utóbbi hónapokban, hogy csöppet sem figyel rám. Beszélek hozzá, és olyan mintha nem is ott járna. Egyszerűen azt látom rajta, hogy nem érdekli. Kicsit ellaposodott a kapcsolatunk, és már leültem vele beszélni erről, és elismerte, hogy figyelhetne rám jobban is, és megígérte, hogy mindent megtesz, de semmi sem változik. Mit kellene tennem. Nem akarok szüntet tartani, nem akarok elválni, csak azt szeretném, ha érdemben mellettem lenne. Most úgy élünk egymás mellett mint albérlőtársak, amit nagyon nehezen viselek. Alig 1 hete is beszélgettünk erről( az már a 4 alkalom volt), és már úgy érzem a beszéd nem segít. Tudnátok tanácsot adni, mert a barátnőim szerint minden férfi ilyen figyelmetlen, és elkényelmesedik, de szerintem ez nem feltétlenül igaz.
2009. jún. 26. 10:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :))
2009. jún. 26. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!