Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek van abban valami...

Szerintetek van abban valami kivetnivaló, ha egy fiú meg egy lány egy albérletben lakik?

Figyelt kérdés

Idén szeptembertől kezdem az egyetemet, de nem a szülővárosomban, hanem jóval messzebb. Találtam egy nagyon jó albérletet, néhány percre van az egyetemtől, szóval még bérletre sincs szükségem. Valamennyire ismerem a lakótársamat is, tudom, hogy nem cigizik, nem egy vadállat és rendet tart maga körül. Maga a lakás sincs lerobbanva, nem túl csicsás, de mégis ízléses és tiszta. Jó helyen van, nem a központban, de nem is a világ végén, de mint említettem, nagyon közel az egyetemhez. Az ára is megfelelő.


Egyetlen "hátrány", hogy fiú lesz a lakótársam. Emiatt anyum kiverte a díszhisztit itthon, hogy azonnal mondjam vissza, milyen ez már? Szerintem semmi kivetnivaló nincs az egészben, de anyum az fújja, ha már ő fizeti az albérletet, legyen már beleszólása.


Nektek mi a véleményetek?



2014. júl. 19. 14:32
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

18-as: Három fiúval tényleg durva lehet együtt lakni, azért azt nem vállalnám be. :)


Utolsó: Tévedsz, tisztelem anyukámat, de amit ő akkor csinált, nem igazán lehetne enyhébb kifejezéssel illetni. Apukám egyébként nincs ellene. És már amúgy is említettem, hogy mindketten ismerik, kiről van szó, sőt, még a szüleit is! Ez a megerőszakolás meg mi, mármint az utcán nem ránthat be senki egy sikátorba vagy ilyesmi? És ha lány a lakótársam, akkor meg belőve/részegen foghat egy konyhakést és leszúrhat. Legalább annyira abszurd, mint a te változatod.

2014. júl. 21. 18:51
 22/23 anonim ***** válasza:
20-as ennyi erővel fel is mehet hozzá egy pasi aki többet akar mint ő és akkor legalább a fiú lakótársa meg tudja védeni, nem csak sírni a sarokban, mint egy 40 kilós lány.
2014. júl. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Hú, micsoda szexista válaszok!


Kérdező, ha szerinted rendes meg minden, akkor miért ne lakhatnál vele? Ismered, jóban vagytok, ez külön előny is. Általánosságban azt mondanám, hogy rosszabb fiúval lakni mint lánnyal (nagyobb eséllyel lesz rendetlen, rád hagyja a házimunkát, ne adj isten szexuálian zaklat...stb, de itt most konkrét srácról van szó, aki normális (legalábbis azok alapján, mait írtál róla). Akkor meg hajrá! Ha nem válik be, legfeljebb keresel egy másik albérletet.

2014. júl. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!