Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek van abban valami...

Szerintetek van abban valami kivetnivaló, ha egy fiú meg egy lány egy albérletben lakik?

Figyelt kérdés

Idén szeptembertől kezdem az egyetemet, de nem a szülővárosomban, hanem jóval messzebb. Találtam egy nagyon jó albérletet, néhány percre van az egyetemtől, szóval még bérletre sincs szükségem. Valamennyire ismerem a lakótársamat is, tudom, hogy nem cigizik, nem egy vadállat és rendet tart maga körül. Maga a lakás sincs lerobbanva, nem túl csicsás, de mégis ízléses és tiszta. Jó helyen van, nem a központban, de nem is a világ végén, de mint említettem, nagyon közel az egyetemhez. Az ára is megfelelő.


Egyetlen "hátrány", hogy fiú lesz a lakótársam. Emiatt anyum kiverte a díszhisztit itthon, hogy azonnal mondjam vissza, milyen ez már? Szerintem semmi kivetnivaló nincs az egészben, de anyum az fújja, ha már ő fizeti az albérletet, legyen már beleszólása.


Nektek mi a véleményetek?



2014. júl. 19. 14:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
80%
Nekem az első albérletem ilyen volt. Hihetetlen nagy barátok lettünk! Mindenhova együtt mentünk, együtt TV-ztünk, főztünk, szuper volt!!!:) Nekem könnyebb volt, mint egy csajjal élni, természetes volt és normális.
2014. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

És ha lány lenne a lakótársam, akkor mi garantálja nekem azt, hogy nem hoz fel minden második nap egy másik srácot? Vagy egy lánynak nem lehetnek idegesítő barátai?


Utolsó: Jaj de jó ilyet hallani! :) Szerintem sem lehetetlen ez, egyáltalán.

2014. júl. 19. 16:03
 13/23 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azért jó emberismerőnek kell lenni, sokféle ember van, erre azért figyelj. Ja, és ami a lányokat illeti, egy ideig velünk lakott egy barátnőm, és utólag tudtam meg, hogy még aludtunk, felhozott egy alkalmi ismeretségből, gyakorlatilag az "utcáról" egy fekete srácot...
2014. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Ismerem annyira az illetőt, hogy tudom, hogy nem lop vagy ilyenek, rendes családból származik. Persze mindenkinek van hibája, de kompromisszumot muszáj kötni. Egyébként sem biztos, hogy én egy másik lánnyal jobban el tudnék lenni, nem bírnám elviselni, ha pl. órákat tollászkodna a fürdőszobában.
2014. júl. 19. 16:33
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hajrá!:) Egyébként a hozzád hasonló gondolkodású, stílusú lányoknak szerintem ez kifejezetten jól szokott elsülni. Lsd.én:) Már eleve, ha nem zárkózol el magától az ötlettől, akkor valószínűleg működne!
2014. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj nincs ezzel. Ahogy írod: egy lánynál ugyanígy lutri, hogy milyen lesz, ez nem nemtől függ.
2014. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Kíváncsi lennék egy szülő szemszögére is ebben az ügyben azért.

2014. júl. 19. 22:26
 18/23 anonim ***** válasza:
Én három fiúval laktam egy albérletben. Hát nem volt egy leányálom, de leginkább azért, mert pl. az egyik sajnálta mosóporra a pénzt, de olyan hülye volt, hogy azt hitte, tusfürdővel is lehet mosni, és tiszta hab volt minden. Meg nem szerettek RENDESEN takarítani. De aztán én jobban kijöttem velük, mint lányokkal. Meg nem használták el semmimet legalább. Ja meg enni is nagyon szerettek, de többnyire nem olyat mint én, így azt se ették meg, de az övékből mindig kaptam. :) A legjobb az volt az egészben, hogy én úgy vettem észre, hogy többnyire a fiúk mennek a barátnőjükhöz, így nem kellett mindig más pasikat kerülgetnem, mert ők nem hoztak egyet se, inkább ők mentek a lányokhoz.
2014. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ja és ezzel nem azt mondom, hogy retek volt az albérletben, csak simán én sikálósabb vagyok. De ez lánnyal is lutri. Laktam olyan csajjal, hogy soha többet a közelébe sem, ha rajta múlik az egész lakás életrekel és elmászik a retken...
2014. júl. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
0%
Már bocs, de mi az hogy díszhiszti? Saját anyukádat csak ennyire tartod? Félt téged, mert tudja, hogy egy férfi mire képes. Ismer és szeret téged. A szüleid véleménye legyen a legfontosabb, mert ők azok, akik tuti hogy a legjobbat akarják. Mégha nem is tetszik. És ha megerőszakol? Ja, hogy ő nem olyan. Hmm, senki nem olyan, de lehet olyan a helyzet, lehet részeg, belőve...nem olyan? bármi pillanatok alatt megváltozhat.
2014. júl. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!