Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Gimiben szólnak ezért?

Gimiben szólnak ezért?

Figyelt kérdés
A bal fülembe kettő fülbevaló van,a jobba három.Ezen felül a balban,porcban van egy karika.Megszólnak ezért? Nem egyházi suli.14/L

2014. júl. 5. 09:44
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
A kutyát sem fogja érdekelni.
2014. júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerinte se fog senkit sem érdekelni. De úgy tudom ilyesmiért nem is szólhatnak, személyi szabadságjog korlátozása lenne.

Én 7 éve ballagtam (belegondolva milyen öreg vagyok) és náluk is volt akinek sok pc-je, fülbevalója volt és senkit sem érdekelt.

2014. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ja jó,köszi akkor.:) Csak általánosba riogattak a tanárok,gimiben kivágnak az óráról ilyenért..de gondoltam,hogy kamuznak..:D
2014. júl. 5. 13:17
 4/19 anonim ***** válasza:
Konzervatívabb helyeken előfordulhat, hogy szólnak érte, de nem igazán jellemző.
2014. júl. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy baj lenne, de pl van olyan suli, ahol tilos a mai napig: zenét hallgatni, körmöt festeni, telefonozni, csókolózni, a folyosón ülni, sapkát hordani, piercinget csináltatni, hajat festeni, sminkelni. Ez teljesen komoly, voltam ott, ki van írva. Ja és nem egyházi suli.
2014. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát eléggé elit hely,de láttam oda elég prostisan kinéző lányokat bemenni.Hajamat nem festem,tetkóm nincs,közönségesen sem beszélek.:) Köszönöm szépen a válaszokat,szép estét! :)
2014. júl. 5. 20:04
 7/19 anonim ***** válasza:

Én sima gimibe jártam, volt 1-2 idős tanár aki szólt ezekért, de sose volt belőle semmi. Nekem szemöldökpiercingem van, de volt lány septummal, másik nyelv pc-vel, késöbb jöttek a tetkók is. 14-20 éves diákokról van szó, a legtöbb tanárt nem érdekli, hisz megszokták, pont ahogy a sminket, utcalányos ruhákat vagy éppen ha valaki valami szubkultúrához tartozik (volt lány másik osztályban bakancsban, taréjjal, piercinggel, de jó tanuó, normális csaj volt, nem baztatták a tanárok).

Amiért viszont szoktak az a folyósón való túlzott nyalás-falás, de vannak akik ezt is pénra veszik, pl. matektanárom gyakran mondta hogy nem szereti, mert ilyenkor hiányzik neki a párja :). A gimi lazább, mint az ált. suli, de ismerek "elit" sulisokat, hasonló a helyzet ott is(habár náluk még raszta tanár is volt)

2014. júl. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem vedd ki ezeket!
2014. júl. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én református suliba járok, de itt se szólnak, bár minden felekeztű van itt és az egész református cím csak azért van, mert az egyház tulajdona az iskolánk és káthetente van egy ökuménikus istentisztelet. Persze tanárfüggő, de akármilyen színűre fested a hajad, körmöd általánam 1 tanár se szól. Padtársnőmnek is 2 fülbevaló van az egyik fülében, de nem szólt senki se ezért neki(igaz, hogy jó tanuló és figyel órákon).

16\L

2014. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rossz tanuló(4.8 voltam év végén),de szerintem is első pár napba kiveszem a nagy részét,hogy csak az alap pár fülbevaló maradjon benne,aztán meglátom,hogy mások hordják-e.Első napokba nem szeretnék kitűnni,mert azt hallottam,hogy ilyenkor évekre megjegyzik az embereket,és sokan képesek külső alapján ítélni.:)
2014. júl. 6. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!