Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy régi baráti társaság új...

Egy régi baráti társaság új tagja lettem. Elhívtak bulizni, kicsit fura volt nekem, de jó volt. Honnan tudhatom milyen benyomást keltettem bennük? Azt mondták, ha lesz valami majd szólnak.

Figyelt kérdés

2013. okt. 3. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy tipikus semleges válasz. Akkor szokták ezt mondani, amikor még nem igazán tudnak hova tenni, esetleg megtárgyalják egymás közt, hogy lehetnél e része a társaságuknak vagy sem. Összeszokott társaságba elég nehéz beilleszkedni, mert hiába vagy némelyiküknek szimpatikus, mivel régóta barátok, figyelembe veszik azt is, ha csak az egyikük nem bír. Ha szívesen látnak, akkor is még nagyon sokszor kell velük lógnod ahhoz, hogy teljesen befogadjanak.
2013. okt. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ilyen szerintem nem létezik, hogy szólnak, hogy "elfogadtak". Egyszerűen csak hirtelen jóba lesztek egymással, és több időt fogtok egymással tölteni.
2013. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!