Ti is hangosan nyeltek?

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar, hogy bármit eszek, hangosan nyelek.. mindenki kuncog, vihog körülöttem, hát én is, de már zavar.. vendégségben inkább nem is eszek, iszok..

2013. júl. 27. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Néha én is hangosan nyelek,párom mosolyog rajta..

Másnál pedig kicsit hülyén érzem magam ilyenkor.

2013. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ige néha én is hangosan nyelek és engem is zavar.Hiába próbálok nem tudok tenni ellene....nincs mit tenni...ne törődj a röhögőkkel nem túl szép tőlük hogy kiröhögnek.
2013. júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
túl sokat akarsz lenyelni egyszerre.
2013. júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
voltam már ezzel orvosnál, már mindenféle praktikát kipróbáltam: szervi baj nincs, kevés vizet nyelni, sokáig rágni, függőlegesen tartani a nyakam, nem kicsit lehajlítva, stb.. mindenkinél ezt a reakciót váltja ki..
2013. júl. 27. 12:34
 5/7 anonim válasza:
Engem idegesít, ha valaki a környezetemben hangosan nyel, legtöbbször a sajátom is... de szerintem ezt nem lehet megszüntetni, hanem inkább bele kell törődni. Viszont, akik emiatt kinevetnek, azok eléggé éretlenek lehetnek, mondd meg nekik, ha legközelebb ilyen helyzetbe kerülsz!
2013. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem nyelek hangosan, viszont nem is zavar. Szerintem észre sem veszem.

A hangos légzés viszont zavar, amikor valaki fújtat, mint a gőzmozgony, mintha mindig ideges lenne.

2013. júl. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mindenkit zavar valami....amúgy nem nyelek hangosan,vagyis csak néha...kiröhögnek akkor kiröhögnek....addig jó amíg tudsz nyelni
2013. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!