Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Gimiben szólnak ezért?

Gimiben szólnak ezért?

Figyelt kérdés
A bal fülembe kettő fülbevaló van,a jobba három.Ezen felül a balban,porcban van egy karika.Megszólnak ezért? Nem egyházi suli.14/L

2014. júl. 5. 09:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem viszont felesleges kivenned. Ha 14 évesen ezeket megcsináltattad, akkor miért nem vagy elég bátor ahhoz is, hogy hordd? Nyilvn számít az első benyomás, de az se biztos, hogy jó benyomás, ha első héten még jókislányként mész, második meg már tűpárnaként (költői túlzás csak).

Egyébként ha ennyire zavar, nem tudod inkább csak a hajjaddal eltarkarni?

Amúgy a legtöbb tanár nem szokott az első nap ilyenekért már ítélkezni, hisz lehet egy szépen öltözött jókislánynak öltötzött lány is egy buta, feleselős csaj, míg valaki kicsit extrémebbül néz ki, de amúgy jó tanuló, rendes.

Persze, nem kell rám hallgatnod, kiveheted a fülbevalókat, de ha szereted őket és amúgy hordani fogod miért kell az elején eltitkolni?

2014. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem félek hordani őket,hisz' általánosban is hordtam őket,de ott ismertek.A gimiben viszont egy tanárt sem ismerek.Első héten nem hordanám,meglátnám milyenek a tanárok,többiek hordanak-e ilyet.És igen,a lehető legnagyobb költői túlzással hozakodtál elő.:)
2014. júl. 6. 19:10
 13/19 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen csináltattam pc-t, még 8.-ban, simán elmentem vele gimibe, hisz azért csináltattam, hogy hordjam. Ha azt látod, hogy a többieknek nincs nem fogod vissztenni?
2014. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Mondom,megnézem milyenek a tanárok.Ha ilyen vaskalapos,begyöpösödött vének,valószínű a hajammal fogom takarni.Majdnem köldökig ér,szóval nem lesz nehéz.Tesiórára me egyszerűen nem veszem fel.(Úgyis csak 3 lesz nekem,röpizek,és táncolok)
2014. júl. 6. 21:34
 15/19 anonim válasza:
52%
Ha ennyire elhatároztad magad,hogy akkor te mindenképp kiveszed az első hétre,akkor minek kérdezted?:D
2014. júl. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Szerintem senkit sem fog érdekelni, eleve ezek csak fülbevalók, a legtöbb tanár észre sem veszi. Pláne, hogy hosszú hajad van, simán tudod takarni. Nekem is 3 fülbevaló volt az egyik fülemben gimiben és a kutyát sem érdekelte, a legtöbben tényleg észre sem vették.
2014. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes,segítő,kérdésre válaszoló válaszokat! :)
2014. júl. 8. 14:13
 18/19 anonim válasza:
Ezen nem kell paraznod...biztos hogy nem szolnak ezert... :)
2014. júl. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
;)
2014. júl. 10. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!