Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Férfiak! Ti sem ültök le a WC...

Férfiak! Ti sem ültök le a WC ülőkére?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Bocsi a vicces kérdésért, de tényleg érdekel. A párom nagy dolognál sem ül le rá, csak guggol felette! XD

Oka:így egyszerűbb, meg hideg az ülőke, s amúgy is gyorsan végez.

Mivel ez egy anonim oldal, kíváncsi vagyok, hogy más is végzi így a dolgát, vagy csak nekem vicces/nem hétköznapi.



2013. nov. 27. 21:51
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:

28-as vagyok. Nah itt találtam az egyéb olasz wc-knél,amit az utolsó előtti válaszadó adott a válaszában,én ilyen zuhanyszerűben voltam,amiről azt hittem,zuhanyzó... :D

az pont az a ráállós volt,egy nagyobb lyukkal az aljában.

2013. dec. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

28-as! Szokatlan is azért az ilyen nekünk. :)

29-es! Én is csatoltam egy linket, de törölték.:S

Megnéztem a képeket, amiket linkeltél, na hát az első szuper.Álljunk bele a k.a.k.i darabba.XD

2013. dec. 14. 16:02
 33/33 anonim ***** válasza:
Szerintem azok nem kakidarabok, hanem föld, mivel cipőnek kialakított rácsozaton látod; oda kell tenni a lábakat, azaz arra állunk rá (a sáros cipőnkkel), majd guggolás...
2013. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!