Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Férfiak! Ti sem ültök le a WC...

Férfiak! Ti sem ültök le a WC ülőkére?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Bocsi a vicces kérdésért, de tényleg érdekel. A párom nagy dolognál sem ül le rá, csak guggol felette! XD

Oka:így egyszerűbb, meg hideg az ülőke, s amúgy is gyorsan végez.

Mivel ez egy anonim oldal, kíváncsi vagyok, hogy más is végzi így a dolgát, vagy csak nekem vicces/nem hétköznapi.



2013. nov. 27. 21:51
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%

Valahol voltam kisgyerekként vendégségben, ott a wc ülőkén valami plüss szerű anyag volt h ne legyen hideg.

Az én párom leül az ülőkére...:)

2013. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
viccelsz? a slozira járok olvasni :)
2013. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
95%

Még pisiléskor is ráülök.

30/F

2013. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha itthon vagyok, vagy olyan helyen, ahol biztosan tiszta az ülőke, közvetlenül ráülök, mert ebben a helyzetben sokkal könnyebben lazulnak el a záróizmaim és teljesen kiürül a végbelem :) A munkahelyemen vagy pl. vendéglőben előtte jó alaposan letakarom az ülőkét WC-papírral, mert ki tudja, miféle szifiliszesek ültek rajta előttem. Teljesen reménytelen WC-kben (pl. egyes pályaudvarokon, ahol le sem lehet húzni, a kagyló belső pereméig ér a vizelet, benne meg fel-alá úszkálnak a különböző személyek által belepottyantott galacsinok) le sem ülök, legfeljebb guggolok, vagy otthagyom az egészet, mert nagyon gusztustalan, amikor fél méterről felcsap, bele a fenekembe...
2013. nov. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nő vagyok, de akiket eddig ismertem, nem csak párkapcsolatból, hanem rokonokat is, mindenki ráült.


Honnan tudom? Senki nem vonul a klozetre könyvvel, hogy 15 percet guggoljon a levegőben :)

2013. nov. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Guggolva? Hát ez kemény. Ennyire azért nem lehet hideg az a wécé ülőke.
2013. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
87%

Az egyik exem versenyszerűen körbepisilte a wc-ét, mígnem két év után betelt a pohár, és a kezébe nyomtam a szivacsot ^^

Utána szakítottunk :D


A többi férfi akit ismerek felváltva ülnek/állnak és igyekeznek beletalálni :D Kivétel, mikor részegek

2013. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudom ugy a nagy dolgot végezni hogy csak fölé hajolok. egyszer pedig hasmenésem volt de mégsem ment pedig tényleg nagyon kellett és próbáltam de addig nem ment. Ezért körbe pakoltam wc papirral és utána ráültem, abban a pillnatban jött is. valószinülegg az izmok nem ernyedtek el addig amig tartottam magam ezért nem ment.
2013. nov. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
79%
Én sem szoktam ráülni, valószínűleg ugyan úgy festhetek a WC-ben mint a párod. De én azért is így csinálom, mert erősíti a combizmokat ez a pozíció, szóval ezzel a művelettel egy kis testedzést is belecsempészek a klotyón eltöltött időmbe.
2013. nov. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
69%
Szláv országokban szokás guggolni a lyuk felett. Talán innen szedte a férjed. Emlékszem, Moszkvában, Leningrádban (már nem így hívják) a legelegánsabb helyeken is ilyen idióta guggolós volt. Nekem ez nem megy. Egyszer egy hétig nem voltam WC-n, amíg angol WC-re nem találtam. És persze Bulgáriában ugyanez a helyzet.
2013. nov. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!