Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Férfiak! Ti sem ültök le a WC...

Férfiak! Ti sem ültök le a WC ülőkére?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Bocsi a vicces kérdésért, de tényleg érdekel. A párom nagy dolognál sem ül le rá, csak guggol felette! XD

Oka:így egyszerűbb, meg hideg az ülőke, s amúgy is gyorsan végez.

Mivel ez egy anonim oldal, kíváncsi vagyok, hogy más is végzi így a dolgát, vagy csak nekem vicces/nem hétköznapi.



2013. nov. 27. 21:51
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Én idegen helyen próbálom kerülni a nagy dolgot, de ha miden kötél szakad, akkor én is wc papírral körbeterítem.

Kis dolognál én nem ülök le idegen helyen, viszont mindig félek, hogy lepisilem a nadrágom is. :D

2013. nov. 27. 23:09
 22/33 anonim ***** válasza:
Valószínűleg én vagyok túl elkényelmesedve, de nekem nem megy guggolva. Volt már, hogy kénytelen voltam, mert már annyira kellett, egyszer pl. Olaszországban, teljesen kulturáltan kinéző, de olyan wc-n, ahol lent egy lyuk van. De nem sikerült rendesen, csak enyhe megkönnyebbülés volt. Erdőben meg ha kellett, akkor kerestem egy lehajló ágat, abba kapaszkodtam, így nem kellett guggolni. De én sajnos annyira kényelmes vagyok, hogy olvasni valót is viszek wc-re, és sokáig ott vagyok.
2013. nov. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
:D Nálam kis könyvtárszoba van a klozetton berendezve :)
2013. nov. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
78%

Volt egy cikk(talán a hvg-n), hogy gugolva jobb nagy dolgot végezni, mert sokkal gyorsabban kész, illetve sokkal könnyebb is(nem kell erőlködni, nem lesz aranyeres).

De én még nem próbáltam így, és senkit nem is ismerem aki ezt csinálja.

2013. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Írta vki az elején az orosz és bolgár wc-ket. A Balkánon tényleg nem jellemző az angol wc. Pechemre erről nem tudtam, amikor először jártam arrafelé. Ráadásul életemben ritka volt a hasmenés, de akkor pont igen... Gondolhatjátok... rohanok wc-re, majd ugyanoylan tempóvel vissza:

"hogyan kell használni??? Segítség, hasmenééééés!"

:D

Basszus, volt 3 másodperce elmagyarázni ismerőseimnek... :)))


Na szóval, azokra nem lehet ráülni. :))) Aki járt már arra, tudja, miért.

2013. dec. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Jujjjj! Milyen kellemetlen lehetett!:D Alapból nem szeret az ember általában idegen helyen WC-ni, de ha még ez is hozzápárosul....

Hasmenésnél el sem tudom képzelni azokat a WC-ket, hogy nézhetnek ki.

2013. dec. 10. 12:22
 27/33 anonim ***** válasza:
Az volt az első és egyben utolsó ilyen emlékem, ki is jöttem gyorsan onnan, mert szokatlan volt. :)) Szóval csak arra emlékszem, h fogantyún kellett kapaszkodni, és egy lyuk volt alul... Valami derítő szerűség lehet. Keresgéltem most képeket, de nem találtam. Talán román, v bolgár kulcsszavak kellenének, nem tudom...
2013. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
Olaszországba voltunk a karneválon néhány éve,és bementünk egy étterembe,mert nagyvécéznem kellett. Mondtam az ismerősömnek kérjen valamit,így vendégként mehetünk majd wc-re. Megkérdeztem,merre van a wc. A pincér megmutatta melyik ajtó. Bementem,erre wc-t sehol nem találtam,csak egy lyukat,egy zuhanyfejjel. Tisztára úgy nézett ki mint egy zuhanykabin,csak nem volt magas az alapzata.. mint kiderült az volt a wc,erre rá kb fél évvel jöttem rá,miután nézegettem képeket olasz szálláshelyekről. :D
2013. dec. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

előző előtti vagyok:

Nah, sikerült román és olasz wc-kről fotót találnom:


Románia:


[link]


Innen:

[link]

"We also saw some less beautiful things on our travels, like this 'squatter' toilet. I have never had to use one of these and I will not go into details of how it works...I hope the name is descriptive enough! ;)"


Egy fotó az olasz változatról - detto! :

[link]


Egyéb olasz verziók:


[link]


[link]


[link]

2013. dec. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Angolra tehát így fordítják:

'squatter' toilet

Magyarul guggoló toaletként fordítható.


Én olyanra emlékszem Romániából, ahol korlátba lehetett kapaszkodni. Azonban ott is egy lyuk volt csupán, alul.

2013. dec. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!