Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Férfiak! Ti sem ültök le a WC...

Férfiak! Ti sem ültök le a WC ülőkére?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Bocsi a vicces kérdésért, de tényleg érdekel. A párom nagy dolognál sem ül le rá, csak guggol felette! XD

Oka:így egyszerűbb, meg hideg az ülőke, s amúgy is gyorsan végez.

Mivel ez egy anonim oldal, kíváncsi vagyok, hogy más is végzi így a dolgát, vagy csak nekem vicces/nem hétköznapi.



2013. nov. 27. 21:51
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Azt én is útálom, amikor hideg a wc ülőke, ezért engedem az asszonynak, hogy előbb ő végezze a dolgát, addig kellemesen felmelegíti nekem, de sajnos nem mindíg egyszerre kell.

Otthon és még pár helyen (ahol tudom, hogy tiszta) ráülök, de az otthon kivételével mindenhol alaposan letörlöm papirral. Ahol nem tiszta, vagyis nem olyanok a körülmények, akkor inkább tartogatom hazáig, ott szeretem a legjobban. Egyébként a pisit is ülve szeretem, mert állva hiába célzok 100%-osan, akkor is rengeteg visszacsapódik. Idegen helyeken, közbudikban állva pisi van, ott még a wc ülőkét is a cipőm orrával hajtom fel.

2013. nov. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
40F voltam
2013. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Idegen helyen nem, otthon mehet. Sajnos nincs olyan lábizmom hogy 15 percig tudjak felette egyensúlyozni kényelmesen...
2013. nov. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, volt, amelyiken jót nevettem.

Én is kérdeztem tőle, hogy hogy nem görcsöl be a lába? Már csak abból kiindulva, hogy amikor tornázok, s a guggolások nem a legegyszerűbb gyakorlatok.XD

2013. nov. 27. 22:40
 15/33 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindenkinek!:)
2013. nov. 27. 22:43
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Nahát, ha már itt tartunk.


Jó pár évvel ezelőtt egy Olaszországban, egy kifejezetten elegáns cukrászdába tértünk be. Vörös szőnyeg volt, kárpitozott kanapék. A végén meglátogattam a mellékhelyiséget, és jött a döbbenet.

Guggolós lyuk volt :) Én még elvoltam vele, de mire végeztem, és mentem ki, özönlött be egy német nyugdíjas csoport, sokan bottal :) Hát megnéztem volna az arcukat, mikor belépnek a fülkékbe :D

2013. nov. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
csak otthon ulok ra, mashol biztos nem
2013. nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Solemijoo!Jajjj!:D Tényleg,szegényeknek nem lehetett egyszerű!
2013. nov. 27. 22:52
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

kényelmesebb reggel az ülőke mint a székem

szeretek trónolni, ha "felette guggolnék" késztetést éreznék hogy sietnem kell hiszen a hasizmom feszülne és az nem jóóóóó

2013. nov. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:

én úgy szoktam,hogy teljesen leterítem az ülőke peremét wc papírral. És így a wc papiron ülök. Ezt itthon is így csinálom ( ez már megszokás) Idegen wc-ben pedig kiskoromtól fogva ezt csinálom. Ki tudja előte ki használta, meg amúgy is érzékeny bőrű vagyok.

20/F

2013. nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!