Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti márkafüggők vagytok?

Ti márkafüggők vagytok?

Figyelt kérdés

Lehet hogy nem ez a pontos megfogalmazás erre. Az a helyzet, hogy én adott termékből csak egy vagy két fajtát szeretek, hordok, viselek, iszok, eszek stb.

farmernadrág- csak GAS, Diesel vagy Mustang

póló- csak Retro, Hilfiger, Diesel

cipő- csak Adidas vagy Gucci

cigaretta- csak arany Marlboro

égetett szeszes ital- csak Jack Daniel's

üditő- csak Coca és Fanta narancs

sör- csak Miller vagy Budweiser (amerikai)

öltöny- csak Armani, Armani inggel

kávé- csak Segafredo Intermezzo

dezodor- csak Old Spice

parfüm- csak Armani Aqua di Gio

zokni- csak J.Press

kabát- csak Ralph Lauren

táska- csak Puma

telefon- csak iPhone

laptop- csak MacBook Air

még vannak ilyen dolgok, mindet nem sorolom fel. Más is van igy?


2013. okt. 21. 15:24
1 2 3 4
 31/40 anonim válasza:
nem itt nem azzal van a gond hogy bárki sajnálná szerintem hanem hogy mindenki megértette mi az hogy márkafüggő nem kell ecsetelni hogy aranyból van a csap de még az apja fsza is....
2013. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
theuvb92, nem ismerem a Diószeghi környéket, de gondolom Budapesten található (ez a stílusodból megállapítható), nem a fővárosban élek. A többit pedig nem írom le századjára is...
2013. okt. 27. 20:24
 33/40 anonim ***** válasza:
Ez így most komoly? Te tényleg csak ezeket használod? És ha meg látsz egy szép cipőt, ami mondjuk X (nem tudok nagy márkákat, sajnálom, illesz be valamit) nem veszed meg, csak mert nem Gucci/Adidas? Vagy ha kapsz ajándékba egy 50 éves skót whiskyt, nem iszod meg, mert nem Jack Daniel's? Jó, hogy vannak kedvenceid, de ez már nagyon durva! Egy csomó dologból kimaradsz, ember! Így a leírásból egyből lejön, hogy kőgazdag vagy, ergo millió plusz egy lehetőséged van kb... mindenre! Egy csomó olyan új dologhoz juthatsz hozzá, amiről én nem, hogy álmodni nem merek, de még csak nem is hallottam róla. És te ezt a hülye függőséged miatt nem használod ki? Üres óráidban néha gondolkodhatnál azon, hogy miért vagy ennyire korlátolt. Nem sértegetésből írom, de ha ez mind igaz, akkor valami nagyon beakadt nálad és nem hinném, hogy az ilyen szintű ragaszkodás mentálisan egészséges lenne.
2013. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már, direkt csinálja. Nincs neki egy vasa sem, csak valamiért élvezi, hogy heccelheti az embereket. Ne etessétek a trollt.
2013. okt. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
nem tartom magam kőgazdagnak, csak "jó módban élőnek", mivel nem az én vagyonom, hanem szüleimé. természetesen van hogy mást is megeszek vagy megiszok (nem vagyok bunkó, ha megkinálnak elfogadom), mindt amit felsoroltam, de ha én vásárolok magamnak, akkor azokat veszem. cipők terén nagyon nincs választásom, mivel 49-es lábam van, így ez a két gyárt cég maradt aki gyárt ekkora méretet és magyarországon beszerezhető. Egyébként amit felsoroltam az szinte csak ruha, ha ugyan olyan jó bármelyik "noname" termék, akkor miért kapom az utálatot és elitéléseket? Most komolyan, tényleg erről szól az egész, hogyha valakinek több jutott, akkor lekell szólni, gyűlölni kell érte??
2013. okt. 28. 08:09
 36/40 anonim válasza:

Megértem a kérdezőt...

am.Válaszom: Nem, de amiket írtál tipikus darabok, amiket a mai világban szinte MINDENKI szeretne a magáénak tudni...

ha megtehetném, én is Dolce Gabbana- ban nyomulnék,de nem tehetem meg.

Viszont az összes válaszolót is meg tudom érteni, hisz a kérdésben tényleg van egy kis felvágás, ami am. természetes.

Kérdező: Ezt tényleg nem érzékeled?

2013. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Tényleg nem látjátok, hogy direkt csinálja? Felsorol ezer luxus cikket, utána meg teszi a hülyét, hogy ez miért probléma. Sima troll, ennyi.
2013. nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló, és az előzőekben támadók, ha nem tudtok értelmes választ adni akkor mi a francnak írtok választ? nem az érdekel, hogy ki utál és ki néz le, hanem az értelmes válaszokat várom az érintettektől, vagy hozzáértőktől. talán kaptan 4 vagy 5 értelmes választ, amely normális hangvételben és a kérdés megválaszolásáról szólt, emellet huszon pár beszólást, kötözködést is, ami nagyon nem tartozik a témához.
2013. nov. 9. 20:29
 39/40 anonim válasza:
tudom tudom most offolok, de kedves kérdező! Írnál pá luxusmarkat rövid leirssal? fontos lenne! :) köszi (am mi az hogy gucci vagy adidas? :O kicsit más tészta na mind1!)
2013. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
gucci vagy adidas, mivel hordok melegitőt, öltönyt, farmernadrágot, ezért gondolom mindegyikhez más cipő való. Öltönyhöz a Gucci, farmerhez is van hogy marad a Gucci (alkalomfüggő) de legtöbbször az Adidas sportcipőit viselem (kényelmes, ennyi az egész)
2013. nov. 17. 16:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!