Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti márkafüggők vagytok?

Ti márkafüggők vagytok?

Figyelt kérdés

Lehet hogy nem ez a pontos megfogalmazás erre. Az a helyzet, hogy én adott termékből csak egy vagy két fajtát szeretek, hordok, viselek, iszok, eszek stb.

farmernadrág- csak GAS, Diesel vagy Mustang

póló- csak Retro, Hilfiger, Diesel

cipő- csak Adidas vagy Gucci

cigaretta- csak arany Marlboro

égetett szeszes ital- csak Jack Daniel's

üditő- csak Coca és Fanta narancs

sör- csak Miller vagy Budweiser (amerikai)

öltöny- csak Armani, Armani inggel

kávé- csak Segafredo Intermezzo

dezodor- csak Old Spice

parfüm- csak Armani Aqua di Gio

zokni- csak J.Press

kabát- csak Ralph Lauren

táska- csak Puma

telefon- csak iPhone

laptop- csak MacBook Air

még vannak ilyen dolgok, mindet nem sorolom fel. Más is van igy?


2013. okt. 21. 15:24
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Én az általam megszokott tárgyakhoz ragaszkodom valamilyen szinten, pl. pall mallos bögréből iszom reggel a kávét, a teát egy régi, nagy, ronda, zöld korsóból.


Mit csinálsz, ha csődbe mennek a márkáid? :D

2013. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
57%
16:23 szerintem rajongókat keres, akik felnéznek rá, de úgy tűnik, nem jelentkezett senki :)
2013. okt. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

nem várok privátot lányoktól, nem vágok fel és nem dicsekedni akarok. csupán arra vagyok kiváncsi, hogy ti hogy vagytok a márkákkal? függtök-e tőle, vagy pedig nem. attól függetlenül hogy van pénzem (vagyis a szüleimnek mert én még egyetemre járok), ugyanolyan ember vagyok mint bárki más, szóba állok a legszegényebb emberrel is, a baráti köröm mindkét társadalmi réteg felé nyitott, rendszeresen adakozok hajléktalanoknak és állatmenhelyeknek. szeretem a gyk-t, szeretem olvasni a bejegyzéseket és válaszolni kérdésekre, amelyekre értelmes választ tudok adni.

* mellesleg megjegyzem hogy a toalette papírnak nem J.Press zoknit használok, hanem zewa-bidé- t.kendő konbinációit.

2013. okt. 21. 17:01
 14/40 anonim ***** válasza:
55%
Minden márka ruháit Indiában és Kínában varrják, csak másnak a plecsnije kerül fel rájuk.
2013. okt. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
rajongókat sem keresek. kérdésem a márkafüggőségre utalt, melynek példaként a saját függőségemet szemléltettem.
2013. okt. 21. 17:03
 16/40 anonim ***** válasza:
76%

Arra elég lett volna 2-3 példa is, és abból is lehetett volna az elérhetőbbeket is, mint például a jpress zokni, vagy az oldspice. Ha szorult beléd egy kis intelligencia, akkor pontosan tudod, hogy egy ilyen felsorolás mit vált ki az emberekből, szóval kamu az egész. Nem tudom mi volt a célod, de egészségedre.


" szóba állok a legszegényebb emberrel is," Ez igazán kedves tőled. :)

2013. okt. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
kedves utolsó. amit felsoroltam, azok közül az összes elérhető. leírom neked harmadszor is hogy mit akartam kérdezni, hogy márkáktól vezérelve élsz-e és élnek-e rajtam kívül emberek, mivel nem egy magam alkotom a világot. az általad idézett részt pedig úgy akartam írni hogy nem nézem levegőnek a nálam szegényebb embert, mint sokan a gazdagok közül.
2013. okt. 21. 18:57
 18/40 anonim ***** válasza:

Én csak Armani selyemingbe törlöm a valagam. Előtte kis szögletes darabokra vágom, és úgy.


Egyébként a márkanevek sose érdekeltek, a minőség viszont igen. Ez is leginkább olyan dolgokban, amelyeket fontosnak tartok, a többi lényegtelen.

2013. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
73%
jaaaj, 18-as, mi az hogy váGOD, vágatod, nem? :D
2013. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ezekszerint nincs elég intelligenciád... vagy még is? Persze ilyen buta ember nincs, inkább csak élvezkedsz. Én meg nem veszek részt ebben az értelmetlen játékban.
2013. okt. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!