Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti is idegesek vagytok általáb...

Ti is idegesek vagytok általában mobiltelefonálás előtt?

Figyelt kérdés
mármint vmi hivatalos ügy- rendeltél valamit, vagy kórházba telefonálsz...stb

2013. márc. 26. 13:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem tudom miért de én is kicsit az szoktam lenni
2013. márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. márc. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én is,de nem tudom miért.

Én még pl akkor is ha a tánctanárommal beszélek.

2013. márc. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Van, hogy előtte megfogalmazom magamban, hogy mit is szeretnék mondani,hogyan, és utána telefonálok...:)
2013. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 zabmester ***** válasza:

Az attól függ, hogy kinek, és milyen ügyben telefonálok. Mondjuk nem csak mobiltelefonálás előtt, ez szerintem bármilyen telefonra igaz :D

Kajarendelésnél például nem vagyok ideges, ez olyan, mintha boltba mennék kb. De ha esetleg valami ügyet intézek, és olyan helyre telefonálok, ahol nem is tudom pontosan, kit kell keresni, akkor kicsit néha igen, főleg azért, mert nem vagyok benne biztos, hogy meg tudom értetni az illetővel, hogy milyen ügyben telefonálok, vagy hogy egyáltalán ő-e az illetékes.

2013. márc. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok, mint a 4-es, de csak ha idegeneket kell hívni, ha családot, közeli barátot, azzal semmi gondom nincs.egyéb esetben kicsit nehezemre esik, van, hogy nagyon.
2013. márc. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
jaj énis... néha olyan hülyeségeket, szoktam a telefonba mondani, hogy úristen... pl egy pizzát is utálok megrendelni, vagy kozmetikusnak telefonálni. de hát muszáj.
2013. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Igen ideges vagyok előtte megfogalmazom miket kéne mondani(csak idegeneknél), ja és úgy leizzadok hogy csak na.
2013. márc. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Julie S ***** válasza:
Ha bőven van időm telefonálni, akkor előbb-utóbb kicsit ideges leszek attól, hogy nem tudom mi vár a vonal túlvégén és el ne felejtsek valami fontosat. :) Ha kutyafuttában kell gyorsan ügyet intézni, akkor csak hívom az adott számot és rögtönözve előadom, hogy mit is akarok. Általában ez a verzió is tökéletesen működik. Ráadásul minden idegeskedés nélkül, hiszen arra már nem jut időm. :)
2013. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Antimod ***** válasza:
Előbb-utóbb megszokja az ember. Azt nem szeretem, ha reklamálni kell, vagy nagyon bonyolult az üzenet, és nem biztos, hogy megérti a fogadó fél.
2013. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!