Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti is idegesek vagytok általáb...

Ti is idegesek vagytok általában mobiltelefonálás előtt?

Figyelt kérdés
mármint vmi hivatalos ügy- rendeltél valamit, vagy kórházba telefonálsz...stb

2013. márc. 26. 13:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nagyon, néha elkap a szívdobogás is tőle és majdnem elájulok, ilyenkor várnom kell egy órát. Néha halogatom napokig, hetekig, pl. ha időpontot kell kérni fogorvoshoz. Attól a víz is kiver, pedig sokat járok a dokihoz és kedves, de mégis. Néha annyira, hogy soha többet nem hívom, hanem inkább másikat keresek idővel, ha már halaszthatatlan a dolog, de akkor is email-ben vagy online kérek időpontot. Nekem telefon-fóbiám van szó szerint.
2013. márc. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
Régen én is borzasztóan ideges voltam, és pont ezért elmentem egy ügyfélszolgálatra dolgozni. Napi 6 órát telefonálgattam, rengeteg emberrel.. kb 1 hónap alatt kikúráltak életem teljes hátralevő részére. Most már semmilyen gondot nem jelent telefonálnom.
2013. márc. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Csak ha valami "nemszeretem" ügy miatt kell telefonálni, mondjuk olyan embert kell felhívni, aki nem biztos, hogy örülni fog nekem, vagy akinek kicsit nehezebb a felfogása, és tudom, hogy úgyis vért fogok izzadni, mire valami alapvető dolgot elmagyarázok neki.
2013. márc. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Eleinte én is az voltam egy kicsit. Aztán ügyfélszolgálatban dolgoztam, sokat telefonáltam idegenekhez, sok telefon jött idegenektől. Így hozzászoktam, most már nem vagyok ideges, kicsit sem.
2013. márc. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok, főleg ha idegenekkel kell beszélni, főleg ha hivatalos ügyben. De igazából kiskorom óta félek az idegenektől, ez mostanra már sokat javult, de még közel sem tökéletes, fejlődök. Akkor nem olyan vészes a helyzet, ha élőben találkozom velük, vagy interneten írkálunk, de utálom ha csak a hangját hallom az illetőnek. Remélem ha találok munkát, ahol telefonálnom is kell, akkor sikerül legalább enyhíteni ezt a fóbiát.
2013. márc. 27. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha családtagokon kívül bárki mást hívok, mindig rákészülök, nehogy elrontsak valamit. :D
2013. márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem nagyon szoktam hivatalos ügyben telefonálni, ezért arról nem tudok írni.

Viszont amikor valaki úgy hív, hogy nincs felvéve a telefonkönyvbe, tehát csak a számát látom, mindig ideges leszek, mert nem tudom, ki az. Ilyenkor megkérek valakit, hogy vegye fel helyettem, és ha oylan a hívó, akkor mondja azt, hogy nem vagyok ott. Lehet, hogy szánalmas, de ez van.

2013. márc. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!