Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nagyon gáz 15 éves létemre,...

Nagyon gáz 15 éves létemre, ha csak úszószemüvegben tudok úszni?

Figyelt kérdés
15/l vagyok, és a szemem nem bírja a klóros vizet, kipirosidik tőle stb. viszont nyáron megyünk nyaralni fúrdőbe, és én imádok úszni, de félek, hogy hülyének fognak nézni emiatt.. :S szerintetek?

2013. jún. 27. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én 22 vagyok és sehogy nem tudok úszni. Szerintem senkit nem érdekel, hogy van-e rajtad szemüveg.
2013. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű: ha úszol éppen akkor felteszed, ha csak úgy elvagy a vízben, akkor nem. Bár gondolom ha van úszómedence ott mindenki használja, ha rendesen úszik, nem kinn lévő fejjel.
2013. jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

milyen fürdöbe?

ott nem igazan szoktak víz alá bukni nem?

vagy uszodába mentek?

a klórt más se bírja csak jatszak az agyukat aztan mennek a szemészetre.

2013. jún. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) amúgy zalakarosra megyúnk termálfürdőbe. Természetesen csak az uszodába veszem fel, a többibe inkább nem megyek víz alá.
2013. jún. 27. 16:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Strandon, sőt a Balatonban is én mindig úszószemüvegben úszom. Ha csak bemegyek pancsolni, akkor nem veszem fel, de ha úszom, akkor igen. Ez normális. Rengetegen azért úsznak szemüveg nélkül, mert nem szabályos mellúszásban úsznak, nem teszik bele a fejüket a vízbe. A szabályos mellúszáshoz, amikor az ember beleteszi a fejét a vízbe, kell szemüveg, sőt.
2013. jún. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyik barátom 23 éves, és már kiskora óta allergiás a szeme a klóros vízre. A mai napig úszószemüvegben megy csak medencébe.
2013. jún. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmi gáz nincs ebben, nyugodtan használd. 17/F
2013. jún. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:) megnyugtattatok :D
2013. jún. 27. 19:22
 9/11 anonim ***** válasza:

Én kontaktlencsében megyek uszodába mivel -7-es a szemem, nélküle nem látnék semmit, ha nem használnék szemüveget elhagynám, meg így még jobban árt a klór mivel felszívja a lencse.

Ha nincs szemüvegem csak kitartott fejjel úszom.

2013. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ez miért lenne gáz? :) Egyáltalán nem az. 24/F
2013. jún. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!