Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lány létemre csak én nem...

Lány létemre csak én nem értem a mai lányok nagy részét?

Figyelt kérdés

Az osztályomban, meg mindenhol ezt látom egy csomó lánytól, a barátnőm is ilyen.

(még szerencse, hogy én nem vagyok ilyen)


Siránkoznak, hogy nincs egy "normális pasi" sem, hogy senki sem rendes velük, hogy senki sem törődik velük.


Aztán ha akad 1 ilyen fiú, akkor azt berakják a barát zónába, mert "nem pasi" "nem férfias" stb.

Majd később összejönnek egy bunkóval, aki semmibe veszi őket, megalázza őket, és természetesen megcsalja őket.


Majd újra jön ezek után a siránkozás, hogy " a pasik csak bunkók, egy normális sincs."



NEM provokációnak szánom, de komolyan nem értem : ha nekik a rendes fiú az nem pasi, akkor minek siránkoznak? Miért jó ez nekik? Lány létemre képtelen vagyok felfogni, hogy miért kell ennyire önsajnáltatónak lenni, amikor az ilyen helyzeteket saját maguk teremtik meg.

Barátnőmnek is elmondtam ezt, hogy ne sajnáltassa magát, mert megvolt már rá számtalanszor a lehetősége, hogy olyan fiúval jöjjön össze, aki tényleg rendes hozzá, és mindent megtenne érte. De neki ilyen fiú nem kellett, inkább marad a siránkozásnál, és összejön 1 bunkóval, akivel jár pár hónapot, majd a fiú megcsalja.



Miért van ez? Én sosem voltam ilyen , az én barátom nagyon rendes, én egy bunkóval nem is tudnék összejönni.



17/L


2012. dec. 31. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is lány vagyok, és én sem vagyok olya, mint akiket leírtál... sőt mi több, engem totál hidegen hagy ez a téma. Nekem zavaró ezeket hallgatni, és én sem értem, mire fel a sok siránkozás, ha egyszer nem tanulnak a hibáikból.


18/L

2012. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a kérdezővel, én is ezt tapasztalom...

Nem szeretnék általánosítani, de nagyon sok lánynak az "imponál", ha a fickó iszik, dohányzik, züllött életet él...

Ez a "férfias" viselkedés, valamint hogy a női nemről is csak ocsmány szavakkal tud beszélni, biztosan ez is nagyon imponáló.

2012. dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már egy "idősebb lány" (40 éves) vagyok. Én is ugyanilyen voltam mint Te ilyen koromban. Sok lány a külsőségekre ment már az én időmben is. Most eltelt 20 év... és a mérleg: Mindegyiknek már rég szétment a házassága, kapcsolata, sokadik kapcsolatban élnek. Én még mindig azzal a fiúval élek, aki anno a normális, de nem macsó és menő fiú volt akkoriban. Vannak gyerekeink, és a férjem 40 évesen jobban néz ki, mint 20 éves korában. :)
2012. dec. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Julie S ***** válasza:
83%
A nők férfias férfitól szeretnének gyereket, de egyben gondoskodó és hűséges apát is kívánnak a gyerek(ek) mellé. Ezek így nagyon ritkán jönnek össze egy személyben. És mindegy, hogy hány éves egy nő, fiatal vagy idősebb, ez akkor is ott munkál a háttérben és ahhoz a konfliktushoz és kompromisszumokhoz vezet, aminek siránkozás lesz a vége. Amelyik férfinak magas a tesztoszteron szintje, az nem a hűségéről és gondoskodásáról híres, de férfias és vonzó, akinek meg kevésbé magas, az gondoskodóbb és hűségesebb, hiszen ebben tudja túlszárnyalni a "macsókat". A nők pedig attól függően, hol tartanak a ciklusukban, egyszer az egyik típust, máskor a másikat találják vonzóbbnak (de ez sokszor már a fogamzásgátlók szedése miatt nem is működik). Ez az evolúciós, biológiai háttere a dolognak. Aztán ezt azért sok minden árnyalja még: lelki gondok/sérülések, szokások, divat, stb...
2012. dec. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért nem teljesen igaz,hogy aki jófiú,az nem kelendő és az ellentétje fordítva.Ismertem olyan "jófiút",vagyis jártam vele,aki annyira azért nem is volt olyan jó,mert hátulról támadni remekül tudott és mindenhez a barátai segítségét kérte,a barátai baxtak le,ha valami problémája volt velem.Nem tartott sokáig.Most van egy alfahímem és marad is,mert lehet,hogy mindketten dominánsak vagyunk és megesszük egymást,de ő legalább KORREKT és az nagy dolog:)
2012. dec. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szóval inkább puhap.öcsűek,meg kemény legények vannak,meg a kettő keveréke.De az csöppet sem igaz,csak talán kamaszkorban,hogy a rendes pasik nem kellenek senkinek.
2012. dec. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért elárulnám, hogy ez a lányok csak 1 részére igaz. Jó lehet a nagy részére igaz, de azért én ismerek jó pár lányt akik nem a külsőre buknak. Azok a lányok akik meg siránkoznak, mert nem találnak normális pasit azok meg vessenek magukra! :)
2013. jan. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!