Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ciki ha 16 eves fiu letemre...

Ciki ha 16 eves fiu letemre imadok hireket olvasni, foleg tech, tudomany es kulpolitika?

Figyelt kérdés

2013. jún. 26. 11:06
1 2
 1/12 PatrishaTaylor válasza:
76%
Nem,sőt,én egyenesen támogatom. Én lány vagyok,de én is mindennap olvasom a híreket.
2013. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan nem. Miért kérdezel rá nyilvánvaló dolgokra?
2013. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem ciki.

Híreket én csak néha olvasok.


A tudomány az kifejezetten tetszik.


16/L


u.i.:Nem mindenki ilyen azért.Éppen ezért jó is ez.

2013. jún. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, én is szoktam. Mondjuk politikát csak ritkábban, mert egyes politikusok aljas húzásaitól felfordul a gyomrom. 16/f
2013. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én is mindennap végig futom a híreket. miért lenne ciki? alapvető dolog hogy az ember szeretné tudni mi folyik körülötte
2013. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Az a ciki,hogy ilyet kérdezel fiú létedre..

Ciki az lenne,ha Hello Kitty-s naciba rohangálnál ..

2013. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan nem ciki.
2013. jún. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok.

Nem azért,de szerintem nem baj hogy megkérdezte.


Miért ne kérdezhetné meg..

2013. jún. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem ciki-e, ha cipőt húzok a lábamra? Nem ciki-e, ha vizet iszok, ha szomjas vagyok? Nem ciki-e ha elsősegélyben részesítek egy bajbajutott embert? Lehet ilyeneket kérdezni, de semmi értelme. A kérdező 16 éves és feltételezem, hogy nem földönkívüli és nem csökkent értelmi képességű, ezért gondolom, hogy ez egy felesleges kérdés. Szerintem csak unatkozik és nem jutott jobb az eszébe.
2013. jún. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem azért tettem föl a kédést mert unatkozom, hanem azért mert amikor felnyitom laptopot, vagy a telót bekapcsolom, akkor nem a facebook az első hanem az index, vagy az origo vagy stb és ezt nagyon sokan körülöttem furcsállják, vagy az 1-2 évvel fiatalabb kis facebook függő szöszik pedig konkrétan csusságolnak érte.
2013. jún. 26. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!