Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Rájöttem, hogy a fiatal nők...

Rájöttem, hogy a fiatal nők felett nekem kell saját kezűleg ítélkeznem és igazságot szolgáltatnom felettük saját kezűleg, ugye nem zavar senkit sem,?

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 09:34
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Hogy spórolsz azzal energiát, ha lapokat viszel otthonról, és nem a füzetedből tépsz ki?
2013. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Azt írtam hogy nem viszek se lapot otthon és nem tépek ki lapot a füzetemből se.-
2013. máj. 23. 14:13
 33/38 A kérdező kommentje:
Nem ez a legnagyobb probléma de nagyon nagyon fontos lenne például ezt megoldani és ránevelni pár csajt az emberekk szíve szerinti jogának a tisztelésére .- Én is sokat szívesen áldozok másokra de sajnos én egy két dolgot szívből utálok áldozni és arra az egy két dolog áldozására kényszerít vagy ezzel zaklat engem pár nő viszont.- Ez a hatalmas gondd.-
2013. máj. 23. 14:19
 34/38 anonim ***** válasza:

"Nem értem ezt a papírlapos sztorit, a te világodban biztosan nagy jelentősége van, de azt csak te ismered.

Viszont a valódi világban ha nem húzod meg magad a jövőben, nagyon ki fogják verni belőled a sz@rt és még talán az autizmust is. Próbáld meg ezt a hasznos információt importálni a te világodba, míg nem késő. Nem a világ fog alkalmazkodni a te hülyeségeidhez, hanem neked kell a világhoz, bizonyos szintig."


Ezt írnám körülbelül, ha komolyan venném a kérdést és nem egy unatkozó provokációjának tekinteném. Mi a célod ezzel?

2013. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Én is alkalmazkodok a világhoz.- Csak nem tűröm azt ha valaki továbbra is baszogat engem amikor azt mondom neki ho nem.-
2013. máj. 23. 14:40
 36/38 A kérdező kommentje:
Én békét szeretnék nem harcot.- Van sajnos ho az embernek valami a lelki terhére esik valami és kikerülli.-
2013. máj. 23. 14:43
 37/38 anonim ***** válasza:

Egy kérdés: bocs, de miért teszel minden mondatod végére pluszban egy kötőjelet?


"Főleg anyukám ilyen velem és ezért igyyekeztem kizárni az életemből."


Hogyan? És mit csinál veled? "Önfeláldozásra kényszerít"? Továbbra sem értem, mi itt a gond.



"De a fiatal nőknek sem akarok rosszat csak meg kell tanulniuk amikről itt beszélgettünkk.-"


Lehet, de nem te fogod megtanítani nekik. Ha meg kell tanulniuk, akkor az életben úgyis megtanulják. Vagy boldogulnak máshogy. Ha valakinek valami hiányossága van, az előbb-utóbb úgyis kiütközik. De ne akarj önkéntes igazságosztó lenni! Valszeg te se vennéd szívesen, ha téged kezdene el leckéztetni valami hasonló önjelölt hős, azon kívül nem tudhatod, hogy azok, akikről beszélsz, min mentek keresztül, miket tapasztaltak, mennyivel tudnak többet nálad.



"...nekem kell saját kezűleg ítélkeznem és igazságot szolgáltatnom felettük saját kezűleg, ugye nem zavar senkit sem,?"


De igen, zavar. Mindenkit zavarni fog, ezt már most borítékolom neked. Az emberek nem szeretik, ha elítélik és bírálják őket. Csak megutáltatod magad velük. Nekem elhiheted...


Tudod: ne ítélj, hogy ne ítéltess. Vagy valami ilyesmi. Neked senki felett nem tiszted igazságot osztani. Mégis mi alapján érzed magad erre feljogosítva? Én ugyan nem szavaztalak meg, hogy az életem felett bíráskodj.

2013. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Ha ez nem kamu, akkor inkább menj el autistaként is pszichiáterhez. Nem normális, hogy pofozkodsz (akkor sem, ha az autizmusoddal védekezel), mert senkinek nincs joga mást megütni (hacsak nem önvédelem, és az önvédelem alatt azt kell érteni, ha vki fizikailag rád támad).
2013. máj. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!