Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Rájöttem, hogy a fiatal nők...

Rájöttem, hogy a fiatal nők felett nekem kell saját kezűleg ítélkeznem és igazságot szolgáltatnom felettük saját kezűleg, ugye nem zavar senkit sem,?

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 09:34
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Csak annyi, hogy az önfeláldozásra és az önzetlenségre való kényszerítésektől és erőltetésektől akarom elvenni a kedvüket,.-
2013. máj. 23. 09:41
 2/38 A kérdező kommentje:
De az autizmus, a fogyatékosság, és a sötét és színes bőrszín kivétel ez alól.-
2013. máj. 23. 09:43
 3/38 A kérdező kommentje:
A saját tapasztalataimnak hiszek én és így vélem ezt.-
2013. máj. 23. 09:44
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Orvos mit mond?
2013. máj. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

Az önfeláldozás és az önzetlenség nagyon is jó tulajdonságok! Miért kellene elvenni attól a kevés nőtől is, akik ilyenek?

Miért gondolod, hogy amit te igazságnak hiszel, az valóban is az?

Engem nem zavar a saját kezű igazságszolgáltatásod. De aki felett ítélkezni akarsz, azokat igen.

Keress fel egy jó pszichológust.

2013. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Például elmentem minden szerdán délután a fogyatékosoknak való klubba, mert ott van nekem csak barátnőm, mert más lány nem szerelmes belém a környéken, és ettől függhet a szerelmünk, hogy járok e klubba hozzá vagy sem, mert én már barátnőt akartam, és szerencsére már van nekem, így hát későn érek haza és tanulnom is kell otthon, és már nincs energiám papírokat tenni a táskába, és nem szeretek füzetemből tépni, ezért nem szoktam belőlük tépni sem, de az egyik lány kért tőlem a suliban, de megfenyegettem segítség helyett.- Autista vagyok.- Így sajnos így kell megoldást találnom dolgokrra.-
2013. máj. 23. 09:55
 7/38 A kérdező kommentje:
Sajnálom őszintén.-
2013. máj. 23. 09:57
 8/38 A kérdező kommentje:
Nem én akartam autista lenni.-
2013. máj. 23. 09:57
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
De zavar. Nincs hozzá jogod. És tudod van egy mondás "Ne más szemében keresd a szálkát,mikor sajátodban gerenda van." Szóval törődj magaddal ( ez nem a reklám helye).
2013. máj. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Jól van de azt is figyelembe kell venni hogy az autistáknak más a lelkiviláguk és néha néha van hogy nem akarnak másért valamit megtenni.-
2013. máj. 23. 10:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!