Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Rájöttem, hogy a fiatal nők...

Rájöttem, hogy a fiatal nők felett nekem kell saját kezűleg ítélkeznem és igazságot szolgáltatnom felettük saját kezűleg, ugye nem zavar senkit sem,?

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 09:34
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
És nem szabad a szerencsétleneket csak azért is rákényszeríteni mint ahogy a fenti példa is mutatja mert az a csaj csak azért kért tőlem lapot és segítség helyett azt érte el hogy elkattantam egy kicsit így hát gondolkozni kell és nem is beszélve hogy az édesapám mondta hogy jó utat kell mutatnom a világnak pedig az előtt még ezt sem tudtam .-
2013. máj. 23. 10:07
 12/38 A kérdező kommentje:
Ja és isten fönt van az égen és mindenkinek utat ad.-
2013. máj. 23. 10:13
 13/38 A kérdező kommentje:
Nem kell tőlem félni én semmi veszélyesre nem készülök fel úgy hogy nincs így semmi baj sem.-
2013. máj. 23. 10:14
 14/38 Shai-Hulud ***** válasza:

Nem vagy te autista, csak egy feltűnési viszketegségtől megfertőzött kamasz.

Ne aggódj, ezt majd kinövöd.

2013. máj. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

Elég fake-nek tűnik, de tegyük fel, hogy nem az.

Csupa olyan dolgot írsz, és úgy reagálsz a környezetre, ahogy az autisták nem szoktak. Ha autista vagy, akkor ez nagyon enyhe mértékű. Az sem kizárt, hogy egy nagyon enyhe autizmus, vagy arra való hajlam mögé bújva erősítesz más jellegű pszichés problémákat.

Már maga a kérdés is furcsa, mintha te is bizonytalan lennél és csak azt várnád, hogy valaki elmondja, miért gondolod rosszul. Javaslom járj sokat emberek közé (akár abba a csoportba), és megismerni akard őket, ne megváltoztatni.

2013. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Összegzem hogy csak a testileg szellemileg ép vagyis a nem fogyatékos fiatal nőkön kell változtatni kicsit , de azok közül se mindet kell változtatni , de némelyiken sajnos nagyon kell változtatnni.-
2013. máj. 23. 10:44
 17/38 anonim ***** válasza:

"némelyiken sajnos nagyon kell változtatnni"

Hogy neked jobban megfeleljenek? Arra nem gondoltál, hogy magadban kellene keresni a hibát?

És ez nem beszólás, komolyan gondolom.

2013. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Az autizmus is fogyatékosság, nekem is van ilyenem sajnos, de így kell élnem így kell jól éreznem magam iss.-
2013. máj. 23. 10:48
 19/38 A kérdező kommentje:
De rákényszeríteni olyasmire az embert amit nagyon nem szeret csinálni ?! Főleg autistát akinek más a lelkivilága?! Gondolkozni kéne. Sajnos nagyon sok ilyent tapasztaltam a fiatal nőktől.
2013. máj. 23. 10:51
 20/38 A kérdező kommentje:
Na most én sem erőltetem mások akaratát. Mindennek határa vann.
2013. máj. 23. 10:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!