Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Rájöttem, hogy a fiatal nők...

Rájöttem, hogy a fiatal nők felett nekem kell saját kezűleg ítélkeznem és igazságot szolgáltatnom felettük saját kezűleg, ugye nem zavar senkit sem,?

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 09:34
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Pistikének túl sok a szabadideje...
2013. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Nem az a gond, hogy ráderőletetnek valamit, hanem hogy ezt nem tudod kezelni. Neked inkább társas, szociális, beilleszkedési problémáid lehetnek, mert amúgy a külvilágtól nem vagy elszakadva, csak a társas kapcsolatoktól. Az, hogy ezeket igényled, nem egy autista jellemző.


Ha rád erőltetnek valamit, akkor állj ellent. Ha tovább erőltetik, akkor ti nem illetek össze. Ez nem úgy megy, hogy találtál egy lányt, aki hajlandó szóba állni veled, és akkor most átformálod a saját képedre. Azon is gondolkodni kellene, hogy talán neked akar jót, hogy javuljon az állapotod, te meg "fogyatékos" akarsz maradni, mert az kényelmes és el lehet mögé bújni, ha nehéz az élet.

2013. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Most ha jól értem, az a gond, hogy egy lapot mert tőled kérni a csaj?
2013. máj. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Én már a kérdést sem értem.



"Csak annyi, hogy az önfeláldozásra és az önzetlenségre való kényszerítésektől és erőltetésektől akarom elvenni a kedvüket,.-"



Tehát te ismersz nőket, akik másokat önfeláldozásra és önzetlenségre kényszerítenek (ez mi pontosan? hogy lehet erre valakit kényszeríteni?), és ezt a tulajdonságukat akarod megváltoztatni? Téged zavar az, hogy valaki "önfeláldozásra kényszerít" valakit?

2013. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Nem a csajozásról van szó.-
2013. máj. 23. 13:39
 26/38 A kérdező kommentje:
Főleg anyukám ilyen velem és ezért igyyekeztem kizárni az életemből.-
2013. máj. 23. 13:40
 27/38 A kérdező kommentje:
# 6/26 ma 09:55 Válasznál meg a suliban, nem az említett klubból kért valaki füzetlapot és nem adtam neki hanem csak ráijesztettem mert nemm ütök meg nőt.-
2013. máj. 23. 13:44
 28/38 A kérdező kommentje:
De a fiatal nőknek sem akarok rosszat csak meg kell tanulniuk amikről itt beszélgettünkk.-
2013. máj. 23. 13:46
 29/38 A kérdező kommentje:

"Ez nem úgy megy, hogy találtál egy lányt, aki hajlandó szóba állni veled, és akkor most átformálod a saját képedre."



Ez nem igaz, mert nem a barátnőmmel voltak gondjaim, akinek szintén vannak szellemi problémái, mint nekem, hanem az egyik lány osztálytársam, és amúgy is nemcsak ez a gondom.-

2013. máj. 23. 13:54
 30/38 A kérdező kommentje:
Amikor nekem azt mondták hogy előbb utóbb eltiltanak a klubtól ha nem tanulok mert este hazajövetkor nem tudtam már tanulni, akkor felháborodtam mert ott a csajom és nem akarom elveszíteni mert máshonnan nem tudok szerezni , de utána eszembe jutott hogy hogyan kell beosztani energiát, és arra jutottam hogy papírokat nem teszek be a táskába sulira, nem fogok tépni a füzetemből sem mert utálok, így hát nem adtam nekik semmi lapot , és ha egy egy csaj nem hagyott békén akkor úgy pofon basztam mert nem tudok uralkodni magamon ha bekattanok a zaklatástól .-
2013. máj. 23. 14:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!