Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti leültök idegenek mellé a...

Neymar1 kérdése:

Ti leültök idegenek mellé a buszon?

Figyelt kérdés
én mindig leülök idegenek mellé mert nem szeretek állni..de mondjuk a szagos nénik, bácsik mellé nem...de ők nem mindig ülnek le mellém..

2013. máj. 17. 23:08
1 2 3
 21/28 hunbula ***** válasza:

Ha buszozok mindig az induló megállóban szállok fel (így van az útvonalam), nekem inkább az a bajom hogy mindig nyomulós, szép szóból nem értős csávók ülnek mellém. :|

21/L

2013. máj. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Kisvárosban lakom, reggelente sokan szoktak lenni a buszon, úgyhogy átszoktam a reggeli sétára, délután viszont mindig busszal jövök haza. 8 megállót szoktam utazni, és mivel iskola után elég fáradt szoktam lenni, mindig leülök, ha van lehetőség. Néha a buszpályaudvaron szállok fel, akkor még sok-sok üres hely van, ha az iskolám melletti megállóban szállok fel, akkor olyan mellé ülök le, akiről tudom, hogy később száll le, mint én. Általában van 10-20 ismerős arc a buszon, úgyhogy ezzel nincs probléma. Nem szoktam semmit mondani, csam leülök mellé és kész. :)

Vonatozni ritkán szoktam, de akkor is kérdezés nélkül leülök, általában olyanok mellé, akik nem terpesztenek, és van hely, hogy leüljek velük szembe...

2013. máj. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Ez meg milyen kérdés megint? Amíg nem kocsival jártam, addig igen, leültem, persze. Miért ne ültem volna le? Ha emberfóbiád van, akkor kezeltesd magadat.
2013. máj. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Leszoktam, általában idősebb, normális nők mellé. C típusúak mellé nem, inkább állok.

Amúgy meg aki azt írta az idősekről, hogy "nincs pénze, azért nem fürdik", az ne haragudjon meg, de 100 forint tényleg nem nagy kiadás egy szappanra. Gondolom víz is van otthon...

És teljesen más a "friss" izzadságszag, mint a hetekig érlelt.

2013. máj. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
igen igazad van...de milyen a C típusú nő? :D
2013. máj. 18. 12:22
 26/28 A kérdező kommentje:
ja :D és mit gondolsz azokról akik ilyen bandába vannak és hangoskodnak meg röhögnek?
2013. máj. 18. 12:24
 27/28 anonim ***** válasza:

Én napi szinten szoktam utazni oda-vissza 30 km-ert és mindig leülök, ha tudok. Általában mindig arra figyelek, hogy az illető ne foglaljon el egynél több helyet, szóval ne érjen át az én részemre és alapvetően tiszta legyen. Előfordult már, hogy annyira büdös volt, aki beült mellém, hogy már a hányinger kerülgetett... nem kívánom senkinek azt a fél órát. :D

Egyébként ismerősök mellé kimondottan utálok ülni. Én utazás közben nem szeretek beszélni, inkább zenét hallgatok és elmerülök a gondolataimban, esetleg olvasok. 17/F

2013. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én vonatozni szoktam, de mindig odaülök valakihez, mert mire kiérek addigra beáll a vonat és tele van.


Kedd reggel is tele volt az egész vonat, álltak rendesen az emberek és mellettem állt 3-4 lány. Ó mondom biztos azt hiszik milyen bunkó vagyok, hogy nem engedem valamelyikőjüket leülni. De akkor vettem észre, hogy 2-3m-re még van 2 szabad hely is és egyik sem akart odaülni (idős bácsi-néni mellett).

2013. máj. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!