Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha a piramisokat is az idegene...

Ha a piramisokat is az idegenek epitettek, miert nem maradt fenn egyetlen regeszeti emlek sem ezt bizonyitando?

Figyelt kérdés
Hiszen barmilyen fejlettek, eszkoz nekik is kellett. De egy elszakadt fogaskerek lanc nem sok, annyit sem talaltak. Bezzeg a Marson tobb millio eves urcuccokat is latni velnek, amin a korrozio sem fogott. Pedig ott is mukodik a folyamat.
2013. máj. 13. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert buták és következetlenek.
2013. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1, A piramisokat NEM az idegenek építették.


2, A Marson nincsenek több millió éves űrcuccok.


Ez a magyarázat.

2013. máj. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez egy agyament dolog hogy az emberek nem tudták volna felépíteni.A Stephansdóm 137 méteres tornyát kőből kfaragták és felépítették holott ez ma is nehézségbe ütközne.És mindenki láthatta aki bécsben járt abban az időben.Mellesleg az északi tornyot nem fejezték be, egyszerűen azért mert nem született mindíg olyan tehetség aki meg tudta volna csinálni.
2013. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Manapság is vannak rá bizonyítékok : barlangrajzok, néphagyomány, domborművek és sok régi feljegyzés . Ezek közül van amit le tudnak titkosítani (pl iratok) van amiket meg nem (kőbe vésett rajzok) . Sok olyan tény és lelet is van amiről egyszerűen nem hajlandók tudomást venni (ezt az előző kérdésemnél belinkelt videó világosan mutatja) .

Amikor 1938-ban Franz Altheim és Erika Trautmann az Ahnenerbe megbízásából Irakba utazott, Babilon és Assur romjainál sok erről szóló ősi tekercset és bizonyítékot találtak, amit vissza is küldtek Németországba . Ezek a bizonyítékok állítólag 1945-ben egy amerikai bombatámadás során semmisültek meg .

Ott van még a csillaggyermek koponyája is amiből anyai ágon kimutatták az emberi dns-t, de az apai ágát nem sikerült meghatározni .

De sajnos ezek is ritkaság számba mennek mégpedig azért mert például az atlantiszi civilizáció is i.e. 10000 - ben pusztult el az pedig 12000 éve volt . Ilyen hatalmas idő alatt bizony nem sok minden tud fennmaradni . Ott vannak a természeti katasztrófák, az idő vasfoga, az emberi gondatlanság mint ami a középkorban volt, ahol minden bizonyítékot megsemmisítettek ami nem illett az egyház világfelfogásába stb . Atlantisz példájánál maradva, ugye állítólag a tenger nyelte el, még manapság is alig ismerjük az óceánok, tengerek mélyét ha jól emlékszem úgy 5% át ha ismerjük . Innentől meg nincs min csodálkozni, hogy még nem találták meg a romjait .

Sok ilyen témájú kutatást nem is támogatnak vagy engedélyeznek a helyi hatóságok, mert az alapjaiban írná át a történelmet . Például bebizonyosodott, hogy a Nagy Piramis nem Kheopsz sírjául szolgált, vagy teljes képtelenség hogy 20 év alatt épült volna fel de még ma is azt tanítják az iskolában, holott ezt már rég megcáfolták ... De lehetne itt említeni a darwinizmust is amiről szintén bebizonyosodott, hogy hülyeség .

És azt ne hidd hogy nem találnak bizonyítékokat erre vonatkozóan csak azonnal félremagyarázzák vagy elzárják, ugye mert nem akarnak megkockáztatni egy társadalmi válságot .

2013. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Maria:


"Manapság is vannak rá bizonyítékok : barlangrajzok, néphagyomány, domborművek és sok régi feljegyzés . "


Ezek kozul egy sem idegenek utan maradt targyi bizonyitek.

Nem hiszem, hogy az idegenek nekialltak volna barlangrajzokat kesziteni. Az ido vasfoga nekem keves, mert azert mazsaszamra talaltak az emberek utan pl csont nyilhegyeket, sot sokkal kevesbe idotallo anyagbol keszult targyakat. Azert egy vezna alien sem kezzel dolgozott volna, en eppen ezert vmi eszkozmaradvanyra gondoltam, mint pl a fenti, kerdesben irt hasrautesszeru pelda. Persze a geplanc erosen foldhozragadt, de ertened kell, h gondolom. Allitolag iszonyat eros anyaguak a jarmuveik is, tehat ha egy vaskard meg tud maradni, az o szerszamaiknak meg mindig csillognia kene. Ellenben talaltak nagyon is emberi szerszamokat: korzo, veso, gyalu, vagy mi, amivel a kovek feluletet csiszoltak jol illeszthetoen simara. De ez emberi.

2013. máj. 13. 23:50
 6/11 A kérdező kommentje:

Maskepp:

Nezd meg, mik maradnak a foldben, egy mai modern epitkezes utan. Szogek, csavarok, ledurrant gumik, csovek, faradt olaj, neha tobb meternyi szakadt hernyotalp. Ilyenekre gondoltam, csak egyertelmuen nem foldi eredeture.

2013. máj. 14. 00:01
 7/11 anonim ***** válasza:

Először is szeretném tisztázni, hogy szerintem a piramisokat nem idegenek építették.


Kérdező:

"Nezd meg, mik maradnak a foldben, egy mai modern epitkezes utan. Szogek, csavarok, ledurrant gumik, csovek, faradt olaj, neha tobb meternyi szakadt hernyotalp. Ilyenekre gondoltam, csak egyertelmuen nem foldi eredeture."


Igen, de ezeket nem biztos hogy megtalálnánk 5 ezer év múlva, annyira megváltozhat a talaj vagy olyan mélyen lehetnek az említett anyagok. Hisz a világháború is nemrég volt, mégsem találtak még meg most sem egy csomó lezuhant, földbe csapódott repülőgépet vagy épségben maradt bombát.

Egyébként nem lehetünk benne biztosak, hogy pl. ők is szöget használtak, nemigaz?

Minden esetre tudom mire célzol, de ezekre is vannak utaló jelek. Találtak már csavarokat,acélokat, kőgolyókat stb. olyan talajrétegekben, ahol nem lenne szabad ott lenniük, azaz akkoriban nem létezhettek. Ezek az out of place artifactek.


"Nem hiszem, hogy az idegenek nekialltak volna barlangrajzokat kesziteni"

Szerintem itt a válaszoló úgy értette, hogy az akkori emberek vésték fel az idegeneket barlangrajzokra. Hisz az ősemberek csak azt rajzolták, amit LÁTTAK.

Vannak nagyon érdekes barlangrajzok. Itt egy ilyen Tassiliből, 4 ezer éves. Az alakon egyértelműen ballonkabát szerű ruha van:

[link]

Akkoriban még nem hordtak ilyet.

2013. máj. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megnéztem a csillaggyermekről szóló filmet... akkora alapvető hibát ejtett benne: Van az a bütyök, amely a férfiaknál kitapintható a koponya hátuljánál (nem tudom a latin nevét), na az a nőknél nincs. Ő azt mondta mindenkinél van, de a "csillaggyermeknél" nincs. Ez azt bizonyítja számomra, hogy a koponya egy vízfejjel született lányé volt, melyet egy kezdő orvos is észrevesz könnyedén.
2013. máj. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

GeorgeAdamski:


Szerintem sem. A kerdessel is ezt szerettem volna ebbol az iranybol megkozeliteni.


"Igen, de ezeket nem biztos hogy megtalálnánk 5 ezer év múlva, annyira megváltozhat a talaj vagy olyan mélyen lehetnek az említett anyagok."


Biztosan olvastad a csont nyilhegyes peldat. Az aztan tenyleg nem tartos, megis sok lelet maradt fenn. Egyiptomban meg csak pl bronzveso-kaliberu dolgok, amik szinten foldi eredetre mutatnak. Akkor azokat sem kellett volna megtalalni, hisz kor szerint 1 retegben kellene lenniuk az idegen epitestechnikai maradvanyokkal.

Ertem a vh-s peldadat is, de azert onnan is elokerult tobb ezer tonnanyi stuff. De hat az meg csak "10 masodperce" tortent.

A szog es tobbi az csak foldhozragadt pelda, hisz helyi lakos vagyok, az en fantaziam keves egy idegen eredetu targy megnevezesehez. Ezeknek az "alien-verziojara" gondolok.

A csavarok, kogolyok, amiket irtal, nem tudom, honnan kerultek elo, de azok nekem szinten emberinek tunnek. Ha ilyen anyagokat hasznalnanak az idegenek, nem igazan tudnanak galaxisok kozott utazni.


"Szerintem itt a válaszoló úgy értette, hogy az akkori emberek vésték fel az idegeneket barlangrajzokra. Hisz az ősemberek csak azt rajzolták, amit LÁTTAK. "


Szerintem is igy ertette. Ezek emberi alkotasok, a kerdes viszont nem erre iranyul. A rajzok erdekesek, de, hogy mit is akarhatott az akkori ember megjeleniteni, csak talalgatni tudunk. Egyiptomban a halak sem az oldalukra fordulva usztak, csak az akkori ember, az akkori muveszeti megjelenitesi technikaval meg csak igy tudta a legegyertelmubben abrazolni, amit akart. Oldalnezetbol.

Az osemberek a vagyaikat, kivansagaikat is megfestettek szerintem, pl sikeres mammutvadaszat terve. Meg azt sem tartom kizartnak, hogy betepett latomasokbol is meritettek, hiszen gondolj bele! Ha minket kitennenek egy dzsungelbe, csak orulnenk, ha kiderul egy novenyrol, hogy bar fogyasztasra nem alkalmas, de csak beszakitunk tole, nem ol meg. Mint pl a Gyilkos Csomorika, amibol egy falat is eleg a veghez. Innen mar egyenes ut vezethetett a samanizmusig, hogy ezeket a ritualekban is felhasznaljak.

Szoval, ha meg az oskorbol is maradtak fenn, nem tul idotallo anyagokbol keszult leletek, Egyiptombol veso-kaliberu targyaktol tobbnek kellett volna. Foleg, h ha UFO-rol beszelnek, rettenet eros, azonosithatatlan anyagokat emlegetnek, nem vasat, bronzot es kovet. Ez nem szkepticizmus, csak logika.

:) 5 perce nezem a belinkelt kepedet, de otletem nincs. Mintha felhokbe probalnek belelatni valamit. :)

Egy tipp: nem lehet, hogy az alkoto elrontotta, amit akart, s kisgyerekhez hasonlithato rajzkeszsegevel ugyanugy javitotta ki? Rarajzolt, "atsatirozta", ahogy ok szoktak? Es csak ok tudjak, h mi is lathato a kepen.

2013. máj. 14. 12:47
 10/11 A kérdező kommentje:

8:


Ebben nem tudok erdemileg nyilatkozni. Csak a szot hallottam, de meg soha nem neztem utana.

2013. máj. 14. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!