Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti leültök idegenek mellé a...

Neymar1 kérdése:

Ti leültök idegenek mellé a buszon?

Figyelt kérdés
én mindig leülök idegenek mellé mert nem szeretek állni..de mondjuk a szagos nénik, bácsik mellé nem...de ők nem mindig ülnek le mellém..

2013. máj. 17. 23:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha hosszabb útra indulok akkor igen, de ha csak 8 km-ert megyek munkába vagy hazafele akkor inkább állok a buszon, ha úgy nincs szabad hely.

Persze leülök idegenek mellé ha fáradtabb vagyok már, de ahogyan írtad a szagos nénik, és bácsik mellé nem ülök szívesen, de sajnos ők mindig mellém ülnek, ha úgy van hely a buszon, és agy mondják a magukét vagy tömik a fejüket az undorító kajájukkal aminek már a szagától is égnek áll a hajam.

2013. máj. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Persze most ne a villamos túlvégén is bűzlő utasokra gondolj, hanem normál emberekre.

2013. máj. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
igen-.igen..de te korban hány évesek mellé ülsz le?
2013. máj. 17. 23:17
 4/28 anonim ***** válasza:
10%
Tudod az idősek nem tudnak mindennap fürödni mert nincs pézük rá általában.A másik meg egy idősebb hiába fürdik az élettani folyamatok miatt se lehet olyan illatos mint te.Ha valaki megmossa a hónalját és félóra múlva izzadságszagú lesz akkor mit csináljon?A Dezodorok se használnak amúgy!
2013. máj. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam önéletrajzot és referenciát kérni.


Látszólag tiszta, nem bűzlik és normálisan viselkedik, akkor leülök mellé akár 10 éves akár 90.

Ezt mit kell túlkombinálni?

2013. máj. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
én nem szívesen ülök le azok mellé akik csúnyán néznek rám..ti hogy vagytok vele?
2013. máj. 17. 23:20
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy leülök.
2013. máj. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
és megfogjátok magatokat és leültök? vagy mondtok neki valamit pl azt hogy szabad ez a hely? vagy hogyan? én nem szólok semmit csak fogom magam ls leülök
2013. máj. 17. 23:29
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Fogom magam és leülök. Legtöbbször nem nézem meg komolyabban, ki mellé, kivéve ha büdös mert azt azért észreveszem.

Viszont, egy esős napon csúcsidőben, majdnem tele busznál leszállt a mellettem ülő, és egy olyan fószer ült a helyére, hogy 1 megállóig bírtam, ilyen áron nem kellett az ülőhely. Utána fél óráig éreztem a bűzét az orromban...... fuj

2013. máj. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
nekem volt már olyan hogy a 4es ülőhelyen én ültem kívül és oda állt 1 nőci a ridiküljével és csapkodott...na hát mondtam a magamét magamban..a buszra minek a ridikül?
2013. máj. 17. 23:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!