A párom egy bunkó?

Figyelt kérdés

Elmentünk egy házibuliba,de már itthon vagyunk,neki köszönhetően.

Nem tudom miért csinálta ezt,de gondolom a pia miatt.

Fent volt az erkélyen mi meg lent beszélgettünk az erkély alatt...Ő megfogta magát és kihugyozott.

Annyit mondott,hogy nem tudta,hogy ott voltunk lent...De akkor is úgy égett a pofám miatta a többiek előtt..

Aztán mondta,hogy menjünk haza.Ugyan is együtt élünk már,persze ez nem számít sokat csak annyit ért el vele,hogy nem szabad sokat innia...

Boldogok vagyunk.Ő igen talpraesett ember...

Ez a fajta viselkedési forma elfogadható egy 20 éves embernél? Vagy már a bunkó kategória?

19/n


2013. márc. 2. 22:15
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

24!

A "társadalmi réteg" az nem a beosztásra, anyagi helyzetre, stb. re vonatkozott, hanem a viselkedni-tudás rétegeit másképpen nem tudtam megfogalmazni.


Egyébként nekem aztán teljesen mindegy, ki mikor, hol hugyozik ki egy erkélyen, ameddig nekem ahhoz semmi közöm:)

2013. márc. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
9%

Kedves kérdező, a párod akárhány házat épített is, egy ritka bunkó fehérszemély. És ha te ezt a lehugyozást még latolgatod, ecseteled, azt jelenti, hogy te is ugyaolyan kategóriába tartozol. Az olyanok miatt, mint ti, kell szégyeljük magunkat külföldön...

Visszatérve a kezdetekre: neked párod van, mint a nyúlnak és a kecskének ?

2013. márc. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
80%

Én nem a bunkó szót használnám hanem a szocializálatlant.

Számára olyan társadalmi normák mint az illemhely felkeresése "késztetéskor" ismeretlenek. Valószínűleg nem vagy félre lett nevelve.


Teljesen személyes meglátás de ha ilyeneket csinál én ott hagynám a pics.ba. Nem égnék vele mint a Reichstag.

Te még fiatal vagy ne pazarold az életed egy ilyen szerencsétlenre.


24 F

2013. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Igen,ez kicsit bunkóság volt,de attól még nem bunkó.Még csak 20 éves.Az én 20 éves ismerőseim csinálnak ennél cifrább dolgokat is,ha részegek.
2013. márc. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Szerintem nem elfogadható viselkedés. Nekem. De szíved joga, hogy te hogy döntesz és érzel vele kapcsolatban.


Azt félretéve, hogy normális ember nem hugyozik le az erkélyről :D, sztem az sem normális, ha vkinek az a buli, hogy seggrészegre issza magát. Főleg ha tudja magáról, hogy nem bírja az alkoholt, vagy nem tudja a határait, pluszban még hülyeségeket is csinál mellé, és nem egyszer történt meg, de azért még nem tudom hanyadszorra is leissza magát addig, hogy öntudatlan. Ez nálam messze nem az "érett" kategória. És semmire sem indok az, hogy jaj, de hát részeg voltam.

(még mielőtt vki elkezdené, igenis el szoktam járni szórakozni, nem vagyok antialkoholista sem, de sosem ittam magam tajtrészegre... és megvan a véleményem azokról, akiknek ez jelenti a jó szórakozást)

2013. márc. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!