A párom egy bunkó?

Figyelt kérdés

Elmentünk egy házibuliba,de már itthon vagyunk,neki köszönhetően.

Nem tudom miért csinálta ezt,de gondolom a pia miatt.

Fent volt az erkélyen mi meg lent beszélgettünk az erkély alatt...Ő megfogta magát és kihugyozott.

Annyit mondott,hogy nem tudta,hogy ott voltunk lent...De akkor is úgy égett a pofám miatta a többiek előtt..

Aztán mondta,hogy menjünk haza.Ugyan is együtt élünk már,persze ez nem számít sokat csak annyit ért el vele,hogy nem szabad sokat innia...

Boldogok vagyunk.Ő igen talpraesett ember...

Ez a fajta viselkedési forma elfogadható egy 20 éves embernél? Vagy már a bunkó kategória?

19/n


2013. márc. 2. 22:15
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
87%

Így kívülállóként 10 perce sírok a röhögéstől:D


De komolyra fordítva a szót: ez akármilyen korú embertől elfogadhatatlan viselkedés.

2013. márc. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
33%
lehet azért akart haza menni mert cikinek érezte... te ismered... 20 évesen szerintem "belefér"... van aki ennél durvábbakat is tesz...
2013. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
70%

Egy ilyen primitív embernek nem is köszönnék, nemhogy "páromnak" szólítsam. 20 évesen ennyi kultúra szorult belé és jólneveltség? Elég szomorú:(


".Ugyan is együtt élünk már,persze ez nem számít sokat csak annyit ért el vele,hogy nem szabad sokat innia..."


Vagyis most az a bünti, hogy "sokat" nem ihat? ezt nem értem egészen...


Ha a Te értékrendedbe ez belefér, zsák a foltját megtalálta. Akkor meg minek a kérdés....


22-L

2013. márc. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
50%

Az én fogalmaim szerint a mai 20 éves brigantiknál belefér...bár nem éppen ez a kor alkalmas a párkapcsolatra manapság...

Amúgy az enyém egyszer csapba pissantott egy bulin, mert nem tudta merre volt a WC... :D persze nem volt józan.

Akkor nagyon haragudtam rá, de ma már nevetek rajta.


24N

2013. márc. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Nem a piától akarom "eltiltani" hanem annak mennyiségétől..

Mert elég érdekes haza utunk volt.

Igazából ő elég érett a korához képest.20 éves létére egy házat összehozott amit saját magának köszönhet,illetve egy szorgos ember.

A modorán lehetne javítani de így szerettem bele.

Nem akarok változtatni rajta.

Az,hogy ezt mondtad,hogy az én érték rendembe ez bele tartozik e igencsak lekicsinyítő/lenéző nézőpontot tükrözz.

Elnézem neki mert egyszeri alkalom volt.Csal a tettéből kifolyólag érdekel,hogy ez annak minősül e?

Szerintem annak,de csak addig míg rágondolok.

2013. márc. 2. 22:25
 6/35 anonim ***** válasza:
85%

Ne haragudj, nem akartam "lenéző" lenni...

DE!


Miért kérdés egyáltalán, hogy bunkóság volt-e? Nem értem, hogy, számodra nem evidens, hogy IGEN, AZ VOLT. Most idegen emberektől várod a választ, hogy az volt, vagy nem volt az?

Ez egy elfogadhatatlan és minősíthetetlen viselkedés, egy suhanc tizenévestől is, nemhogy egy idősebb embertől.

Attól mert valaki házat tud építeni nem jelenti azt, hogy viselkedni is tud: lásd...


A párom pl. nem épített házat még, de soha életében nem volt részeg és ilyen megnyilváulásaitól nem kell tartanom. És nem kell mondanom neki, hogy ne igyon, tudja mi a mérték. Ha elmegyek vele valahova az biztos, hogy a szégyen nem öl meg...


Lehet lepontozni:)


A kérdést továbbra sem értem, dicsekszel vagy panaszkodsz?

2013. márc. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Ismerem már őt annyira,hogy biztos nem erre izgul.

Egyébként is nonszensz az egész.

2013. márc. 2. 22:32
 8/35 Szivicsoki válasza:
73%
Eléggé helytelen viselkedés akárhol is történjen. Sok pozitívumot írtál róla, lépj tovább.
2013. márc. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

A kérdéssel csak támaszt szeretnék?

Hogy élem meg ezt.

Dicsekedni? Mire dicsekedjek idegen embereke előtt?

Egyébként büszke vagyok rá,na nem erre a tettére.

Az az érdekes,hogy semmi szánalomérzet nincs benne,meg megbánás tudata se éri őt.

Szóval jogos a kérdésed,hogy most akkor miért van a kérdés.

A válasz a korábban írt,más álláspontjára hivatkozva erősíteném meg a saját megítélésemet.

2013. márc. 2. 22:35
 10/35 anonim ***** válasza:
95%

Ha sokat iszom én is csinálok érdekes dolgokat, meg szerintem mindenki. Van aki összerókázza az egész házat, más meg kihugyozik az erkélyről.


Ha alapjáraton nem csinál ilyesmit (gondolom nem) akkor nem bunkó, simán részeg volt. Egyébként én is sírok a röhögéstől.

2013. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!