A párom egy bunkó?

Figyelt kérdés

Elmentünk egy házibuliba,de már itthon vagyunk,neki köszönhetően.

Nem tudom miért csinálta ezt,de gondolom a pia miatt.

Fent volt az erkélyen mi meg lent beszélgettünk az erkély alatt...Ő megfogta magát és kihugyozott.

Annyit mondott,hogy nem tudta,hogy ott voltunk lent...De akkor is úgy égett a pofám miatta a többiek előtt..

Aztán mondta,hogy menjünk haza.Ugyan is együtt élünk már,persze ez nem számít sokat csak annyit ért el vele,hogy nem szabad sokat innia...

Boldogok vagyunk.Ő igen talpraesett ember...

Ez a fajta viselkedési forma elfogadható egy 20 éves embernél? Vagy már a bunkó kategória?

19/n


2013. márc. 2. 22:15
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

De tényleg az egyébként! :)


csak mikor iszik akkor ilyen,teljesen kiszámíthatatlan dolgokat csinál....:)

Amikről másnap mindent tagad és persze abból nem igaz semmit," mivel ő ott volt" csak jobban tudja szöveget nyomja...:)

de ez a ritka alkalmak egyike az ilyen.

2013. márc. 2. 23:04
 22/35 anonim ***** válasza:
87%

Ó, egyszer kizártuk magunkat a házból. Elég sokat kellett várni, amíg jött a lakatos, nekem pedig nagyon kellett pisilni. Férjem mondta, hogy bokrosabb részen intézzem el.

Művelet közepén annyit éreztem, hogy valaki megnyalja a fenekemet. Ijedtemben sikítva felugrottam, persze teljesen eláztatva a nadrágomat.


Kiderült, hogy a kutya lopakodott mögém, kedveskedni akart, vagy fene tudja ilyenkor mi zajlik le egy kutyában.

A lakatos rákérdezett a foltos nadrágra, elmeséltük neki, tíz percig rázta a röhögés.


És színjózan voltam.

2013. márc. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

szerintem ez a kedves kutya sztori is sírós-nevetésre fog még néhány embert késztetni :)


Nincs ezzel gond szerintem Kérdező, ha nem ilyen az alaptermészete és ez nem gyakori eset.


Én inkább csak azon gondolkoztam el, amit írtál, hogy ilyen fiatal és ennyit iszik.. :S

2013. márc. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
39%

17-es. Félreértesz. Nem mondtam, hogy elfogadott dolog volt a társaságomban, de ha valaki mégis valami hülyeséget csinált részegen, akkor nem néztük le. Főleg nem javasoltuk azt a párjának, hogy hagyja el, mert ez már megbocsáthatatlan dolog. Inkább kiálltunk a másik mellett. Mindenkivel előfordulhat, hogy meggondolatlanul cselekszik, de hát emberek vagyunk, hibázunk, nem vagyunk tökéletesek (még ha páran annak is hiszik magukat). Mi sem ezt tanultuk, de ami megtörtént, az megtörtént. Egyszerűen túltettük magunkat a dolgokon, hiszen nem a világ dőlt össze és a megtörténteken amúgy sem tudtunk már változtatni. A részegségre valóban nincs mentség, de mindenkivel előfordulhat, hogy többet iszik a kelleténél.


"De jól mondja az egyik válaszadó, vannak társadalmi rétegek, ahol ez elfogadott, ott nem ciki. De én nem szeretnék ide tartozni.." Már elnézést, de nekem ez kicsit sznobnak hangzik. Két mérnöki diplomám van, 10 remek kolléga tartozik alám, jól keresek, de mégse érzem magam többnek a többi embernél. Te se tedd azt, mert nem éppen rokonszenves emberi tulajdonság.


Végül elárulom, hogy az én "társadalmi rétegembe" tartozó barátok, akikkel felejthetetlen élményeket éltünk át huszonéves korunkban, egytől egyig mind sikeres mérnökök, közgazdászok, jogászok, informatikusok, orvosok. A barátságunk a mai napig tart és erről nem mondanék le a világ összes pénzéről sem, főleg, hogy a feleségemet is ebben a társaságban ismertem meg.

2013. márc. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
29%
20-as, köszönöm :)
2013. márc. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Az ivászatot ne értsd félre.

Ő ritkán iszik de akkor tényleg leissza magát.

Szóval nincs benne az a határérzet,hogy ne most elég lesz már.

Lehet te is így értetted,de szeretném tisztázni,hogy nem alkoholista mert tényleg ritka alkalmak.

Meg amúgy se bírja a piát....Szóval ha iszik egy társaságban akkor ha a többivel párhuzamba tolja akkor neki annyi...

2013. márc. 2. 23:42
 27/35 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező, ha az utolsó hozzászólásom nekem szólt, akkor nem kell magyarázkodnod. Én értettem elsőre is. Nincs ebben semmi lenézendő, mindenkivel előfordulhat. Mi is ilyenek voltunk, mégse kallódtunk el. Ha majd eljön az ideje, akkor a párod "feje is benő", ahogy nekünk is.


Ilyen miatt még csak eszedbe se jusson, hogy elhagyod. Lehet, hogy életed párjáról mondanál le csak azért, mert mások szerint elítélendő ez a szituáció. Majd meglátod, pár év múlva milyen jót fogtok nevetni az egészen.


30/F

2013. márc. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Kedves lepontozó! Engem nem érdekel, hogy lepontozol, mert az itt lévő százalékok mit sem érnek, ez csak Téged minősít...


Viszont érdekelne miért ülsz itt a gép előtt szombat éjfélkor? Az egy dolog, hogy én itt ülök, mert sajnos beteg a kisfiam és ugrásra készen állok, ha esetleg felébredne. A feleségemnek a héten sokat kellett dolgoznia, alig aludt valamit, ezért legalább szombaton pihenje ki magát.

2013. márc. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Gondolom a lepontozónak is beteg a fia.
2013. márc. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Hmm.

A kedves párod bunkó. A baráti társasággal mi is eljárunk bulizni, mi is iszunk, sőt, néhányan igencsak részegek tudnak ilyenkor lenni, de hogy egy erkélyről lepisilje a másikat....ez elképzelhetetlen.


Az, hogy élje ki magát, az meg ne abba nyilvánuljon meg, hogy részegen másokat önt nyakon a vizeletével.

2013. márc. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!