A párom egy bunkó?

Figyelt kérdés

Elmentünk egy házibuliba,de már itthon vagyunk,neki köszönhetően.

Nem tudom miért csinálta ezt,de gondolom a pia miatt.

Fent volt az erkélyen mi meg lent beszélgettünk az erkély alatt...Ő megfogta magát és kihugyozott.

Annyit mondott,hogy nem tudta,hogy ott voltunk lent...De akkor is úgy égett a pofám miatta a többiek előtt..

Aztán mondta,hogy menjünk haza.Ugyan is együtt élünk már,persze ez nem számít sokat csak annyit ért el vele,hogy nem szabad sokat innia...

Boldogok vagyunk.Ő igen talpraesett ember...

Ez a fajta viselkedési forma elfogadható egy 20 éves embernél? Vagy már a bunkó kategória?

19/n


2013. márc. 2. 22:15
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
52%

Tudom, hogy most le fogtok pontozni, de mennyi életunt ember van itt (tisztelet a kivételnek).


Annak idején mi is mennyi marhaságot megcsináltunk a hétvégi bulikban huszonévesen. Azóta is jókat nevetünk ezeken a történeteken, ha összefutunk. Ha senkit nem hugyozott le, akkor ez egy tipikusan ilyen sztori lesz. Azóta már mindenki családot alapított és építgeti a karrierjét (én mérnökségi csoportvezető vagyok). Kicsit hiányoznak is ezek az éjszakák, de már a családom a mindenem.


30/F

2013. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
79%
Vannak olyan társadalmi rétegek, állatközösségek ahol ez természetes viselkedés. Ha oda taroztok, ez egyáltalán nem bunkoság.
2013. márc. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
66%

Én is percek óta röhögök, ahogy elképzelem a jelenetet :)


Bunkó dolog igen, de ha egyébként normális, akkor felejthető.


Csak egy megjegyzés: itt a körút mentén a mellékutcák úgy néznek ki, mint valami vizelde, és a kulturált szórakozókat az sem zavarja, hogy jön valaki, hugyoznak tovább.


A párodban legalább volt annyi szégyenérzet, hogy hazament.

2013. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

az amerikai pitében van egy ilyen rész, ráadásul ott a pisikocka el is talál vki elég rendesen :)


hát, mi tagadás, elég bunker dolog, de ha a többiek ezt elnézik, akkor bekerül a cikis/vicces sztorik gyűjteményébe, amit majd a következő házibulin röhögve mesélnek.


nem lennék túl büszke a páromra ha ilyet csinálna, de egyszer elnézném. ha másodszorra is előfordul, akkor nem mennék vele többet közös buliba.

beszélgess el vele a normális emberi viselkedésről, ha belátja, h nem volt helyes amit tett, akkor legközelebb biztosan igyekszik kulturáltabban viselkedni.

2013. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Még az előzőhöz: éjszakánként.
2013. márc. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
80%

30-F


Nem hinném, hogy "életunt" lenne az a huszonéves aki tud viselkedni és nincsenek ilyen primitív dolgai...

Megyek falnak a "kiélni" dumától, és azoktól a magyarázatokról, hogy "dehááát részeg voltam". Lehet nálatok ez elfogadott volt, nálunk nem az...


Összejöveteleinken nálunk is van ökörködés, ivás, de bunkóskodás, primitív viselkedés nincs. Mi nem ezt tanultuk...


De jól mondja az egyik válaszadó, vannak társadalmi rétegek, ahol ez elfogadott, ott nem ciki. De én nem szeretnék ide tartozni...Ettől még nem lettem életunt.


Ezért is fölösleges a kérdés: mindenkinek más az elfogadható, más a "normális". Itt úgysem fogjuk meggyőzni egymást...

2013. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Szerintem azért akart hazamenni, mert szégyellte magát. A bunkó emberek meg általában direkt produkálja magát, mert az hiszi ő az isten. Egy házibulin nálunk is volt már teraszról lepisilés, a fent lévők felszaladtak, majd röhögtünk rajta egy jót. Nem mondom, hogy komoly felnőtt emberek viselkedési leírásába beletartozik az erkélyről lepisilés, de kicsit becsípve, vagy éppen részegen csinál az ember hülyeségeket. Nem a világ vége ez sem.
2013. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

"Fent volt az erkélyen mi meg lent beszélgettünk az erkély alatt...Ő megfogta magát és kihugyozott. "


Kérdező!

Ha neked tök normális, hogy az erkélyről a nyakadba hugyozik a párod, akkor miért problémázol ezen??


Legközelebb te sz@rd le őt, és akkor családban marad!!


Egy kérdés:

Amúgy akkor is ilyen kedélyesen fogadnád, ha mondjuk hazafelé sétálnátok a járdán, és egy idegen hugyozna a nyakatokba??!

2013. márc. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
43%

12

Én felpontoztalak. Én sem látom miért lenne olyan nagy tragédia, hogy valaki kipisil az erkélyen amikor azt hiszi nincs lent senki és foglalt a wc. Kis alkoholos befolyás alatt nem is tisztán gondolkodik az ember.

Én sem vagyok primitív emberke de ezen a sztorin jót röhögtem volna.

És igen, én is visszasírom a régi bulikat :)

33/N

2013. márc. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
93%

A fene, úgy röhögtem hogy majdnem felébredtek a gyerekek, de a legjobb ezt olvasni utána (miután kihugyozott az erkélyen): "Igazából ő elég érett a korához képest."


:-DDD

2013. márc. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!