Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egyes embereknek miért nem...

Egyes embereknek miért nem mindegy, hogy a másik hogy néz ki? (nem provokálásnak szánom)

Figyelt kérdés

Nem értem. Fórumokon, meg sok helyen olvasom, meg hallom, hogy X durva, és sértő megjegyzéseket tesz Y kinézetére, mert mondjuk hosszú a haja.


Ezt csak azért nem értem, mert az embereknek miért nem mindegy, hogy a számukra vad idegen másik ember hogy néz ki?

Ők hogy éreznék azt, ha valaki őket kritizálná, és mondanák, hogy "ne légy ilyen olyan amolyan mert nekem nem tetszik"?


Az én külsőmre is tettek már megjegyzést olyanok, akiket még életemben nem is láttam.

És most tökmind1, hogy valaki a rockot kedveli, vagy emós, vagy rapper, vagy stb....


Ha valaki úgy érzi jól magát, azt miért kell bántani, leszólni, csak azért, mert egy noname idegennek nem tetszik?



Miért kell mindíg a másikkal foglalkozni? Ennyire nincs az embereknek SAJÁT élete??



(bocsánat =/)


2013. jan. 21. 21:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Most csak azért ne nézzen ki valaki úgy, ahogy szeretne, mert a másiknak az felelne meg?
2013. jan. 21. 21:34
 2/13 anonim ***** válasza:

én se értettem soha, kíváncsian várom az emberek válaszát akik igen..

az eszem megáll mikor leszólnak valakit mert miafrancnak van rajta ilyen ocsmány pink fölső, vagy akármi... mi köze hozz? az égvilágon semmi..

2013. jan. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nahát ezaz...most attól, hogy valaki rocker vagy emós, és úgy érzi jól magát....Én sem értettem, hogy minek pofázik (elnézést) bele az, akinek ehhez abszolúte semmi köze...


Aki nekem beszólt, később annak direkt én szóltam be (sajnos közeli ismerős), de persze ő egyből rávágta, hogy nekem mi közöm van hozzá, foglalkozzak magammal.


Érdekes =/ Az emberek beszólogatnak a másiknak, mert nekik XY idegen külseje nem felel meg, de nekik ne szólogasson be senki, mert akkor ez hirtelen magánüggyé válik? nee.....

2013. jan. 22. 09:39
 4/13 anonim ***** válasza:
nincs jobb dolguk...az öltözködés egyfajta önkifejezés. Próbáltam olyannal barátkozni, akinek nem jött be a stílusa, hát hiába. Úgyhogy azóta ezt is figyelem, de nem ítélkezem, tényleg magánügy. Viszont ami nem tetszik, ha valaki nem tudja hordani a ruhát, pl. csetlik-botlik magassarkúban vagy reped rajta a kisebb öltözék, mert belepréselte magát...na, az nevetséges, hadd mosolyogjam már meg.
2013. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én ezeken magamban szoktam jót röhögni, vagy a barátokkal. Nyilván nem fogok odamenni az illetőhöz, és beszólni neki. De ha valaki hülyén néz ki, azon hadd nevessek már.
2013. febr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Egyáltalán nem mindegy, én például csak szép emberekkel vagyok hajlandó érintkezni magam, még a kezelőorvosom is egy jóképű férfi, a trafikos néni is, akitől a reggeli lapokat veszem, úgy lett kiválasztva, hogy a korához képest nagyon tetszetős külsejű hölgy, a barátaimról nem is szólva, akikkel megszakítom a barátságot, amennyiben elhíznak vagy valami csúfság keletkezik az arcukon.

A külső igenis fontos.

2013. febr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagy nagyon troll, vagy állati hülye.
2013. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha az "utolsó" alatt engem értettél, annyit tudok csak mondani, te biztos csúnya vagy.
2013. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy az ilyen rosszindulatú embereket miért nem tíccsák ki innen. :(
2013. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem vagyok csúnya, sőt. De az, hogy az ember elhagyja a barátait azért, mert mondjuk kijött rajtuk egy pattanás, nos az szánalmas, képzelem micsoda értékes emberi kapcsolataid lehetnek. Fontos a külső, persze, de azért van egy határ.
2013. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!