Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha bemegyünk egy elitebb...

Ha bemegyünk egy elitebb kávézóba és nincs szabad hely, akkor forduljunk sarkon és menjünk el másik helyre? Ez hogy szokás?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Miért, mit csinálnátok? Leülnétek a földre, és elsírnátok magatokat?
2013. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Aha, én pont arra gondoltam. De én a sarokba ülnék inkább.
2013. jan. 20. 16:55
 3/11 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Egy kávét állva is meg lehet inni, de ha nem lehet kiülni sem és huzamosabb ideig maradnátok, akkor nagyon mást nem lehet tenni.

2013. jan. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"elitebb"


jézus...

2013. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát nem egy rongykocsma, hanem kávézó, koktélozó hely, ami jól néz ki, nem te mész a pulthoz kérni. BOCS, DE ÉN EZT ÍGY HÍVOM. Egyetemistaként nem sűrűn járok jobb helyekre beülni barátokkal.


JÉZUS!

2013. jan. 20. 17:09
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

igényesebb, nívósabb, kulturáltabb,


mondjuk amilyen te is lehetnél, ha nem küldözgetnél privátot arról, hogy GYŰLÖLSZ, 2 szó alapján, nevetséges vagy


különben én is egyetemista vagyok

2013. jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most már tényleg nagyon kíváncsi vagyok, tulajdonképpen mit is akart a kérdező megtudni. Milyen más alternatívát tudnál azon kívül, hogy elmentek máshova?
2013. jan. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Amiatt kérdeztem, mert ma vasárnap van és ebben a városban 2 ilyen beülős helyen nincs nyitva már. Az egyik egy lepukkant hely, ahová nem szívesen ülnék be azzal a személlyel, akivel találkozok, hanem a másik KULTURÁLTABB helyre vinném...
2013. jan. 20. 17:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor vigyed egy kulturáltabb helyre, csak készülj fel, hol vannak a közeledben ilyenek.
2013. jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni telefonálj be mielött elindultok(persze ez sem garantálja,hogy lesz helyetek,gondolom annyira nem nívós hely,hogy foglalás van).
2013. jan. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!