Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Azok a férfiak, akik nem...

Azok a férfiak, akik nem képesek 100%-ban beletalálni a wc be, miért nem pisilnek inkább ülve?

Figyelt kérdés
Akiknek a pisije még az ülőkén is túl, a falakra, a padlóra is csurran, és legtöbbször le se takarítják maguk után a pisijüket, azok miért ragaszkodnak az állva pisiléshez?
2013. jan. 10. 21:47
1 2 3 4 5
 41/46 female_superiority ***** válasza:
29%

#38! Miért lenne undorító? Fogadd el, hogy így mondjuk!

Ami szerintem undorító egy Nő szájából az az, hogy megyek "budira", "pisálni", "hugyozni". Ezek egy Nőtől legalábbis undorítóak. De pisilni igenis szoktam!

31/N

2013. jan. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Olyat nem hallottál még, hogy 'Megyek a mosdóba'?
2013. jan. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 female_superiority ***** válasza:
36%
Azt is mondom, az is szép. "Pisilni megyek", vagy a "Mosdóba megyek". De a múltkor egy csinos, fiatal lány közölte, hogy "megyek budira", Hányingerem lett...
2013. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
60%
A "budi" szótól hányingered lett de a "pisi" szótól nem -- olyannyira, hogy te is mondogatod néha. Ez aztán a nem semmi ...
2013. jan. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Így van, az is elég undorító, ha egy nő bejelenti, hogy pisilni megy. Ilyenkor mindig arra gondolok, pedig én is nő vagyok, hogy hol nőttek fel ezek az lények? Ennyire nincs ízlésük, hogy nem tudják hol a határ?
2013. jan. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
36%
Egyetértek. Szerintem az, hogy valaki hogy mond dolgokat, az általában neveltetéstől, általános intelligenciától, iskolai végzettségtől, szociológiai körülményektől, stb. függ. Akinek ezekből kevesebb jutott az 'pisilni' megy, akinek több, az a 'mosdóba'. Persze nem akarok átalánosítani -- mindkét irányba vannak kivételek.
2013. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!