Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Azok a férfiak, akik nem...

Azok a férfiak, akik nem képesek 100%-ban beletalálni a wc be, miért nem pisilnek inkább ülve?

Figyelt kérdés
Akiknek a pisije még az ülőkén is túl, a falakra, a padlóra is csurran, és legtöbbször le se takarítják maguk után a pisijüket, azok miért ragaszkodnak az állva pisiléshez?
2013. jan. 10. 21:47
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

"Ennyi erővel a nők meg ne hajtogassák le folyton a wc deszkát, mert nekünk kell mindig visszahajtani ha wc-zni szeretnénk."


nem a wc deszka felhajtása zavar (azt én sem értem, hogy az miért lenne zavaró...), hanem a folyamatos mellé pisilés (földre, falra ...stb)

2013. jan. 11. 18:28
 32/46 nagylzs ***** válasza:
26%

Vannak akiket meg a nők menstruációja közben föllépő állandó hisztizés és irracionális viselkedés készít ki. Egy férfi ezt nem tudja jól megítélni, mert soha nem volt abban a helyzetben. Sőt, mivel irracionalitásról van szó ezért nincs is mit megérteni. Aki nem akar beleőrülni, az el kell hogy fogadja, mint az élet részét.


Részben kultúra kérdése is a dolog, mert egy férfi is tud vigyázni arra, hogy ne menjen mellé a pisi. De csak részben! Másik részben anatómiai, biológiai okai vannak annak, hogy egy férfinél miért megy gyakrabban mellé a cucc. Ha ezek után sem érted hogy miért, akkor te csak nem akarod megérteni. De akár tetszik neked akár nem, ez már csak így lesz. Te is jobban jársz ha egyszerűen elfogadod.

2013. jan. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
54%

nagyl...

ennyi mellébeszélést


a férfiak is sokszor hisztisek, meg gorombák


azon mit kell megérteni, hogy valaki erőlteti az állva pisilést, amikor nem megy neki, mert az, hogy nem tud úgy pisilni, hogy ne menjen mellé az nem nevezhető sikeresnek -.-

2013. jan. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 nagylzs ***** válasza:
45%

> a férfiak is sokszor hisztisek, meg gorombák


Sok ember hisztizik, a férfiak is. De általában véve, a nők bizonyos ciklusokban sokkal hisztisebbek. És bár van olyan, hogy egy férfi ok nélkül hisztizik, de ez sokkal ritkábban van. A nőkre jobban jellemző az irracionális viselkedés.


Hogy értsd a párhuzamot: van olyan nő is, aki mellépisil. Meg van olyan is aki a WC mellé hány. (Sőt olyat is láttam már aki a piszoárba hányt!!!)



> azon mit kell megérteni, hogy valaki erőlteti az állva pisilést, amikor nem megy neki, mert az, hogy nem tud úgy pisilni, hogy ne menjen mellé az nem nevezhető sikeresnek -.-


Minél racionálisabban viselkedik valaki, annál inkább lehet érteni a viselkedést. Te most eléggé kisarkítod a dolgot, mert egy olyan személyről beszélsz, aki "erőlteti az állva pisilést". A te példádra, nyilván igazad van. Amit mondtál az mind igaz, azokra a példákra amiket felhoztál. Amit én mondtam, általánosságban a nőkről és a férfiakról, az is megállja a helyét. És a kettő nem zárja ki egymást.


Akkor ha már itt tartunk, hozok én is egy konkrét példát. (Amiből persze, nem lehet következtetést levonni az "összes olyan férfira aki állva pisil".) Egyedül lakom, és a lakásomban két WC is van. Mivel magam után kell takarítanom, ezért az állva/ülve kérdés a saját bőrömre megy. És hogy hogyan csinálom?


* ha sok az időm, pl. ha este fölkelek emiatt, akkor ülve. Pont azért, hogy kevesebbet kelljen takarítani.

* ha kevés az időm, pl. épp rohanok valahová, és föl vagyok öltözve, akkor állva. Ennek is megvan a jó oka.


És végül: a végén így is úgyis takarítani kell a WC-t. Én valahogy úgy érzem, hogy a kérdést föltevő személy egy nő, akinek elege lett egy, vagy néhány (de nem túl sok) konkrét személy mellépisiléséből. És most itt keres választ. De hiába, mert a konkrét személyek sosem átlagosan viselkednek. Szerintem nincsen egy meghatározott, kitüntetett ok ami miatt az emberek állva pisilnek.

2013. jan. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
41%

persze, hogy vannak melléhugyozó nők is meg ilyenek, de sokkal jellemzőbb ez férfiakra, tapasztalatom

sok koliban laktam több albérletben, és nyilvános wckbe is járok


ez olyan jól hangzik, lehet beleirom a motivációs levelembe erényként :D

2013. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

Az az ember, aki igényes a környezetére, jelen esetben a fürdőszobára/wc-re, annak nem derogál maga után feltakarítani. NEM MEGVÁRNI, HOGY MAJD A MÁSIK FELTAKARÍTJA!


Tök mindegy, hogy férfi, vagy nő. Akinek ez zavart okoz a nemi identitásában, azzal komoly baj van.

2013. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
32%

"Nyugat-Európában nagyon sok helyen a WC-ülöke úgy van megszerkesztve, hogy ha valaki felhajtja, akkor sipol" -- miért, attól jobb, ha meggátolják a jobbérzésű férfiakat abban, hogy nehogy levizeljék az ülőkét? Ok, nem hajtják fel -- akkor mi van? Esetleg levizelik.


Szerintem sok nő irigy a férfiakra, hogy a férfiak állva is tudnak vizelni. Szerintem itt is legyen egyenjogúság: a nők is vizeljenek állva ... :-)))

2013. jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként észrevettem, hogy a nők leggyakrabban úgy mondják, hogy "Megyek pisilni". Én olyan vizuális típus vagyok, szerintem undorító így mondani. Senkire nem tartozik miért mennek a WC-re.
2013. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
36%

Ha áll, akkor gondoljatok olyasmire, amitől lelankad. Vagy gyorsan verjétek ki.

Amúgy két férfival élek egy lakásban, egy szlovák és egy brit, nem tudom hogy csinálják, de arany tisztaság van a wc-ben, nem tudom leülnek-e vagy sem, de soha nem büdös, vagy húgycseppes sem a wc, sem a környéke.

2013. jan. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
59%
Ha meg tényleg ennyire problémás álló farokkal pisálni, csurgassatok egy befőttesüvegbe. Oldjátok meg!
2013. jan. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!