Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Azok a férfiak, akik nem...

Azok a férfiak, akik nem képesek 100%-ban beletalálni a wc be, miért nem pisilnek inkább ülve?

Figyelt kérdés
Akiknek a pisije még az ülőkén is túl, a falakra, a padlóra is csurran, és legtöbbször le se takarítják maguk után a pisijüket, azok miért ragaszkodnak az állva pisiléshez?
2013. jan. 10. 21:47
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
84%

Mert Magyarországon csak az érzi magát férfinek, aki állva pisil.

A nyugati országokban viszont az a normális, hogy a férfiak is ráülnek a WC-re, mert aki "beletalál", annak esetében is kerülnek ki vizeletcsöppek a környezetbe (a WC-kagylóról visszaverödik) és ezt arrafelé nem tartják jó dolognak.


Az ottani embereknek sokkal könnyebb kitakaritani, mellékesen ott a takaritás sem a nök privilégiuma.

2013. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
79%
Mert úgy gondolják hogy ez sebet ejt a férfi büszkeségben.
2013. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 Magyarvitéz ***** válasza:
29%
Azért mert a férfi állva vizel.Én például férfiatlanságnak tartanám ha ülve pisilnék.Soha nem is tettem még.De mondjuk nem muszáj leülni ha nem találsz bele ,fel is lehet hajtani az ülőkét.
2013. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

utolsó, pont azt írtam, hogy az ülőkén is túl pisilnek, tehát a falra, padlóra is csurran. esetleg a wc-n kívülre is.


de ha felhajtják, és úgy pisilnek, és nem törlik le, még azt se... hát, hogy is mondjam, ... elég büdös lesz tőle.


És miért tartod férfiatlannak?

2013. jan. 10. 22:09
 5/46 A kérdező kommentje:
Lehet, valaki attól tartja magát férfiasnak, ha összepisili a környezetét?
2013. jan. 10. 22:10
 6/46 anonim ***** válasza:
94%

:D elég vicces, hogy valaki az állva pisilését a férfi nemi identitációjának tartja


laktam együtt férfiakkal, akik felhajtották rendszeresen az ülőkét, ami nem zavart soha, az viszont igen, hogy képtelenek voltak jól célozni.



egyébként a nők többsége, ha nem otthon pisil akkor állva pisil, higiéniai okokból

2013. jan. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
97%

"Lehet, valaki attól tartja magát férfiasnak, ha összepisili a környezetét?"

X"D

Tudat alatt, ösztönösen lehet..az állatok is így jelölik meg a territóriumuk határait.


Viccen kívül, elég undorító, főleg ha még föl sem takarítják. Ha mellémegy, az lenne a minimum, hogy feltörölnék, akkor senki sem hőbörögne rajta, észre sem venné mivel nem lenne nyoma. De hát férfilogika..(persze tisztelet a kivételnek)

2013. jan. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha áll a kapitány, akkor lehetetlen a pontos célzás. Én legtöbbször leülök. Sokkal kényelmesebb is.
2013. jan. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
67%
Terület megjelölésből pisilnek mellé :)
2013. jan. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
50%
azért mert ha áll pl. és ha úgy leüllnék bokáig érne a hugy... normális wcket kéne tervezni :D
2013. jan. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!