Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Azok a férfiak, akik nem...

Azok a férfiak, akik nem képesek 100%-ban beletalálni a wc be, miért nem pisilnek inkább ülve?

Figyelt kérdés
Akiknek a pisije még az ülőkén is túl, a falakra, a padlóra is csurran, és legtöbbször le se takarítják maguk után a pisijüket, azok miért ragaszkodnak az állva pisiléshez?
2013. jan. 10. 21:47
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Vagy kéne otthonra is piszoár.
2013. jan. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
44%

Én meg azt utálom, hogy a nők a koedukált wc-ken inkább a deszkára szarnak, mintsem hogy ráüljenek.


Szóval, szerintem ilyenekbe ne menjünk inkább bele...

2013. jan. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:

most miért állítod be úgy mintha béna lenne aki mellé pisil, sztem mkivel előrfordult már h 2 sugárban jött, akkor nyilván mellé megy, nekem volt olyan h a 2 sugár pont olyan szöget zárt be h pmindkettő mellé ment, szépen körbehugyoztam a wc-t...:D


ezt nem si lehet előre tudni, mindig meg nem fogok leülni a wc-re csak azért mert havonta1x elődordul egy ilyen.

2013. jan. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

"Én meg azt utálom, hogy a nők a koedukált wc-ken inkább a deszkára szarnak, mintsem hogy ráüljenek"

ez is mindenkit zavar. akár férfi, akár nő csinálja...


utolsó:

az a helyzet, hogy nem csak egyszer-kétszer megy mellé, hanem kb állandóan... nem csak az számít, ha kész tócsa megy mellé, a kisebb, de kb állandó fröccsenések is.

2013. jan. 10. 23:49
 15/46 A kérdező kommentje:

"most miért állítod be úgy mintha béna lenne aki mellé pisil"

aki kisbaba, vagy tehetetlen idős, vagy beteg, azoktól érthető...

akik egészséges, ép, emberek, azoktól, ha rendszeresen azt teszik, eléggé ciki szerintem.

Mivel, egyrészt büdös, másrészt nem higiénikus.

2013. jan. 11. 00:08
 16/46 anonim ***** válasza:
48%
Ti nők nem is tudjátok mennyi komplikáció jöhet közbe, ha az ember fia pisálásra adja a fejét. A jó öreg két fele vizelésnél pl. mindenképp szívás van, aztán van amikor csak úgy random meghazudtolja a vizeletsugár a fizika összes törvényét és olyan irányba indul el, hogy csak úgy nézünk. Aztán ott a legkellemetlenebb, amikor áll a cövek. Ilyenkor se állva, se ülve nem lehet normálisan.
2013. jan. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
akik ülve pisilnek, azok mind bele szoktak találni (legalábbis akiket ismerek).
2013. jan. 11. 00:36
 18/46 anonim ***** válasza:
35%
Azért ne sértegessük a férfiakat, hogy az igénytelenség és lustaság az "férfi logika". Pont az ilyen értelmetlen kjelentések miatt fogják megengedni maguknak, mert azt hiszik ettől erősödik a nemi identitásuk.
2013. jan. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
68%

Hát, én férfiként nem látom ilyen egyszerűnek a dolgot.

Bakker, tudjátok nekünk ott lóg a slaug. Ha én leülök, akkor a slaug bizony eléggé rossz szögben áll, konkrétan tök egyenesen a wc deszkája felé. Ha úgy elkezdem a dolgot, tuti 100%, hogy összehugyozok mindent. Ha ülve akarok pisálni, akkor bizony combjaim között le kell nyomnom, és úgy kell tartanom. Ez iszonyat kényelmetlen. Csajoknak könnyű, leülnek, és mehet. Nekünk nem. Legalábbis azoknak akiknek nem mikró méretű..


Ezért pisálok álva. Amúgy nem szokásom félrelőnni, de kikerülhetetlen, hogy ha nagy nyomással fentről odacélzol, akkor apró cseppek formájában szétterüljön a környéken. Ha nem hiszed, próbáld ki egy festékkel töltött fecskendővel nagy nyomással kb abból a magasságból locsolni.


Egyedüli kényelmes, és higiénikus megoldás a piszoár.

2013. jan. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
50%

Egyrészt szerintem igencsak baj van azzal a férfival, akinek AZ a férfiasság bizonyitéka, hogy állva pisil!


Másrészt akkor a külföldi férfiaknak ez miért nem probléma?


Harmadszor: nyugaton miért tud MINDEN férfi ÜLVE pisilni, nekik más az anatómiájuk?


Nyugat-Európában nagyon sok helyen a WC-ülöke úgy van megszerkesztve, hogy ha valaki felhajtja, akkor sipol - ez a balkáni, primitiv férfiak miatt lett betervezve, mert ezek azok, akiknek az alapvetö higiéniával bajuk van. Sajnálatod módon a legtöbb magyar férfi is ebbe a kategóriaba tartozik.

2013. jan. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!