Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 22 évesen már "néni" vagyok?

22 évesen már "néni" vagyok?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször mondják azt nekem gyerekek hogy "néni" vagy Csókolommal köszönnek. Múltkor egy 15 éves fiú is Csókolommal köszönt...Ma egy 6 éves körüli kisfiú mondta hogy "Ha nem megyek odébb a néni nem fog elférni". Aranyosak ezek a gyerekek, de már öreg vagyok? :D
2012. aug. 30. 22:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Múltkor egy anyuk sétált a kisfiával és mondta neki miközben elhaladtak mellettem : " Nézd itt fest a festőbácsi!"


21F


Az ő szemükben mi már felnőttek vagyunk, pedig én csak nagykorúnak érzem magam :D


Engem is egyébként úgy neveltek a szülők hogy az idősebbeket magázzam úgyhogy 6 évesen én is csókolommal köszöntem a huszonéves csajoknak :D

2012. szept. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!