Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 22 évesen már "néni" vagyok?

22 évesen már "néni" vagyok?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször mondják azt nekem gyerekek hogy "néni" vagy Csókolommal köszönnek. Múltkor egy 15 éves fiú is Csókolommal köszönt...Ma egy 6 éves körüli kisfiú mondta hogy "Ha nem megyek odébb a néni nem fog elférni". Aranyosak ezek a gyerekek, de már öreg vagyok? :D
2012. aug. 30. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet az öltözködésed ill. az arcod érettebb..

Engem 19 évesen lebácsiznak.

2012. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak gondolj arra, hogy te sem merted 6 évesen letegezni az idősebbeket.
2012. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A gyerekek a felnőtteket nevezik néninek, és az ő szemükben te már felnőtt vagy. Én 22 évesen kezdtem tanítani, és természetes volt, hogy tanárnéninek neveznek, legfeljebb a nagyobb fiúk azt mondták, hogy tanárnő.
2012. aug. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22 évesen már MILF vagy :DDDD
2012. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Én nem rég láttam ahogy egy ötéves forma kisgyerek rám mutogat és az apjától kérdezi, hogy "A bácsinak miért olyan vastag a szemüvege?"

14F

2012. aug. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, kamaszkorban borzasztó nehéz megállapítani, hogy kinek lehet köszönni csókolomot, vagy sziát. : )
2012. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a szüleiktől függ, hogy mit tanítanak meg nekik, múltkor mutogatott rám valami kisgyerek az utcán hogy "az ki" (csak mi hárman voltunk épp arra) az anyja meg mondta hogy "egy lány"... De olyan is volt már máskor hogy az anyuka lenénizett a gyerek előtt.
2012. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát, igen, 20 éves korom táján már engem is lenéniztek, ez van...

Van valami régi dal, az egyik sora: "Valaki egyszer majd azt mondja: "bácsi". Ejts egy könnyet, aztán majd megszokod." Ez behelyettesíthető a "néni" szóval is.

2012. aug. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20 éves múltam, a legtöbb gyerek csókolommal köszön.
2012. aug. 31. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy néni! :) De ha elkezdesz egy iskolában dolgozni, akkor előfordulhat, hogy a 16 éves, kétszer bukott nyolcadikos is csókolommal fog köszönni, ha köszön egyáltalán.
2012. aug. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!