Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan lehet valakit leszoktat...

Hogyan lehet valakit leszoktatni a mellbámulásról?

Figyelt kérdés
Nem akarok neki szólni, mert az nekem is kellemetlen lenne. Ma keresztbetettem a karomat magam előtt és így észrevette magát az illető. Nem öltözök kihívóan. Milyen hasonló dologgal lehetne tudtára adni, hogy látom, hogy már megint a mellemet bámulja?

#zavaró #mellbámulás
2012. ápr. 25. 12:23
1 2
 1/20 anonim válasza:
82%
Ha már nagyon feltűnően bámul miközben közben beszélgettek és szemkontaktus helyett 'mellkontaktussal' kommunikál azt szoktam, hogy rámutatok a szememre és egy bájos mosoly kíséretében megjegyzem, hogy 'itt vagyok'. Ez neked sem kínos és elég érthető célzás. :)
2012. ápr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod neki itt vagyok akkor mondhatja h nem csak szemből áll az ember. :D
2012. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Pietrosol ***** válasza:
51%

Sehogy,örülj neki.Ez egy őszinte megnyilvánulás.

Néha én is csinálom,mert ami szép azt megnézem.

Inkább tedd fel a kérdést magadnak." miért zavar ez engem,miért nem örülök ennek?"

2012. ápr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azért nem örülök ennek, mert van párom, neki is van barátnője. És én érzem kellemetlenül magam amatt, hogy van barátnője és mások mellét bámulja.
2012. ápr. 25. 15:14
 5/20 Pietrosol ***** válasza:
62%
Nekem is van párom,hovatovább szeretem is!És mégis megnézem a szépet!Nincs ebben semmi különleges és nem is kell többet hozzágondolni!
2012. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Harmadik valaszolo igencsak primitiv ember. Egy darab hust a piacon, azt bamulhatod, de egy nonek van onerzete is. Ja, hogy eletedben nem volt meg parkapcsolatod, ezert nem tudhatod, mit erez ilyenkor egy no...
2012. ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Nos, az a helyzet, hogy nehezen. Mi férfiak néha nem vesszük magunkat észre. Kb egy évig tartott mire leszoktattam magam róla, de nagyon nehéz volt és még most is néha-néha sandán odapillantok egy-egy nagyobb "szívű" lányra. Nem kell ehhez bunkónak lenni, mi így vagyunk kalibrálva. Ha esetleg lesz olyan, aki azt mondja, hogy sosem nézte senkinek a mellét, akkor hazudik, vagy meleg.
2012. ápr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Megnézni, "sandán odapillantani" azért más kategória, mint folyamatosan bámulni....:)
2012. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen. Én azért nem is haragszom, hoggyha csak odapillant valaki. De ha egy jó ideje bámulja, az nem kicsit zavar. Főleg, hogy tudom róla, hogy van barátnője. Nekem pedig barátom. Hát majdcsak megunja, remélem. :D
2012. ápr. 29. 21:24
 10/20 anonim ***** válasza:
ha nem öltözködnél kihívóan, akkor nem tudna mit bámulni, szerintem.
2012. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!