Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne erről leszoktatni?

Hogyan lehetne erről leszoktatni?

Figyelt kérdés

Lehet nem a legjobb kategóriába írom a kérdést.

Adott egy lakótárs (csak lakótárs) aki 23 és fiú. Egy suliba járunk, stb.... November óta wow rajongó. Napi pár órával kezdte, most azt vettem észre, hogy egész hétvégén azzal játszott. Lassan közeleg a vizsgaidőszak, mondjuk elcseszte ezt az évet, mert lassan nem lesz miből vizsgázni annyi órára nem járt be, nem írt zh-t, stb. Próbáltam már neki viccesen célozgatni hogy ez talán kicsit túlzás, de hát nem vagyok se az anyja, se a barátnője (az nincs) se senkije, csak egy szimpla barát. Ez már függőség nála?? Néha egész éjszaka játszik. A barátaival is egyre kevesebbet jár el, egyre feszültebb, nem is nagyon lehet már vele beszélgetni.


2011. máj. 1. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

hát nehéz kérdés

nem vághatod a fejéhez sem , de nem is maradhat így

próbálj szervezni bulikat és ráncigáld el hogy mozduljon ki , talán észhez tér

ha meg nem úgyis egyszer elfogy a pénze (szüleitől kap gondolom) meg nekik is feltűnik majd hogy mindenből bukott

2011. máj. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát hagyjad, hadd bukjon... Attól csak észhez tér. Mástól úgyse fog.
2011. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!