Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szóval, hogy tudnám leszoktatn...

Szóval, hogy tudnám leszoktatni erről a hülye szokásáról?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, még csak nem is barát. Csak segítettem neki összejönni egy csajjal, mert a lány az osztálytársam. De a csajszi otthagyta. És ma mondta, hogy ha rossz kedve van, vagy vmi nem jön össze, akkor tesz egy jelet magára késsel. Mit mondjak neki, mivel vezesse le ezt inkább?
2010. szept. 2. 19:56
 1/4 anonim válasza:
94%
Szülőknek szólni; két hatalmas atyai pofon. Ha már annyira fájdalomra vágyik. A kis ostoba...
2010. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
Jólvan, első, téged pofozzanak inkább, mikor olyan a lelkiállapotod...
2010. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valami hasznos válasz esetleg? :)
2010. szept. 2. 21:12
 4/4 anonim válasza:

Hát kedves második, én is megkaptam a magam pofonjait, mikor ott volt a helye... Nálam fizikai pofonokra nem került sor, de nem is vagdostam magam...

Szóval kérdez: szólj a szülőknek mindenképp, mert én is nagyon örülnék, ha a lányom ilyen helyzetbe kerülne, nem venném észre (???), és lenne egy "barátja" aki felnyitja a szemem.

2010. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!