Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hülyének fognak nézni ha...

Hülyének fognak nézni ha vendégségbe viszem magammal a konyhamérlegem, hogy lemérjem hogy hány gramm sonkát eszek?

Figyelt kérdés
Mármint ha nem tudom hogy hány gramm, akkor nem tudom, hogy hány kalória, és idegesítene egész nap:D
2012. ápr. 7. 14:27
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne azt a mérleget vendégségbe hurcolászni, mert enyhén szólva, megrökönyödést válthat ki. Nagyjából fel lehet mérni, hogy 10 dkg. sonka az kábé mennyi lehet. / nem liszt vagy cukor /Mindenki vásárol szupermarketben, ahol dekára vásárol a csemegepultnál ezt-azt.

Persze, aki fogyózik, annak nyilván fontos a kalóriabevitel, de azért túlzásokba sem szabad esni.

2012. ápr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
81%

"A magyarok többségénél ez sajnos ciki".

Nem unjuk még a sárdobálást saját népünkre lépten-nyomon?

2012. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom én látatlanban, hány grammot fogsz enni: pontosan 31-et. Nem vagy ki a 32-re ugyanis, ha konyhamérleggel a hónod alatt inalsz vendégségbe.
2012. ápr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként ha valaki mondjuk speciális diétán van betegség miatt, "


De itt nem betegségről van szó!

2012. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
100%

""Vendéglátóként, de még így olvasva is betegesnek tartom, súlyos pszichés zavarnak, ha valaki ennyire ki van akadva pár falat ételen."


Vendéglátóként pszichiátriai diagnózist állítasz fel? "


Honnan tudod, hogy mi a végzettsége?! Vendéglátó nem egyenlő a vendéglátóSSal!

2012. ápr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
100%
Én a Kérdező reagálására is kíváncsi volnék ezek után....:)
2012. ápr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
7%

Nocsak! Sértett, hogy nem vagy ki a 32-re? (Pedig stílusos volt, magyar szólás!:D:D:D)

Azt nem gondolod át, mennyire sértő a vendéglátónak egy konyhamérleggel méricskélő meghívott, mert ahelyett, hogy örülhetne a másik jó hangulatának, normális éptvágyának, kénytelen egy görcsös, szorongó embert az asztalánál látni? Ha elmész, inkább mondd meg egyenesen és nyiltan: "örömmel jöttem, de ne haragudjatok rám, ha nem eszem. Szigorú fogykúrát tartok". Ezt megértik. A konyhamérleg már abszurd kategóriua.

2012. ápr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

47

Privátban írt? Vagy mire válaszoltál?

2012. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:
Kérdésem egyértelműen csak kitaláció volt..lol, jó fejek vagytok, remélem nem dühítettem fel senkit:DDDD
2012. ápr. 8. 12:35
 50/55 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyértelműen.

Nem április elseje van már, halló.....:D

2012. ápr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!