Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek a 8 /9 gramm elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a 8 /9 gramm elég egy pár karikagyűrűhöz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 22:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen,bár nem lesz túl vastag.De nem is ez számit:)
2011. ápr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem a mienk is ennyi, elég vékony. Nálunk mondjuk az ár volt elsődleges, mert nem nagyon volt pénzünk, 19 000 ft volt a kettő.

Pár év múlva veszünk majd újat, mert ez elég origamis. Én most fogytam, kicsit nagy az ujjamra, beleakadtam egy szögbe, kicsit elhajlott, kézzel visszanyomtam.....

2011. ápr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

még 22:57 vagyok


egyébként már majd 3 éve megvan. szóval nem vészes.

2011. ápr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
[link] Mi ilyet vettünk. Szerintem az nagyon vékony, rövidtávú kapcsolatra viszont tökéletes. Normális esetben egy házasság egy életre szól, a miénk már tart 20 éve. Nem mindent csak a pénznek kellene eldöntenie. Jöhet a lepontozás, de ez a véleményem.
2011. ápr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

persze ha van pénzed nem nézed, csak akkor én 70 000 ft-ot kerestem, a férjem meg munkanélküli volt.

5 év után, már szerettünk volna összeházasodni, nem akartunk nagy felhajtást, de gyűrűt igen. Nekem ez a belinkelt egyébként nem tetszik. A mienk tiszta arany, görög mintával. Pár évig kitart, addigra meg gyűjtünk, és veszünk másikat. De nem nagyon drágát.

2011. ápr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyenek tetszenek, főleg az alsó sor első kettője, hasonló a mienk is:

[link]

2011. ápr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%
Az hogy kinek mi tetszik egyéni ízlés dolga. Nekünk az ilyen tetszett meg amit belinkeltem. Persze attól a másfajta is szép, ez nem lehet vita tárgya. Mondjuk a pénznek azért van némi szerepe, belátom.
2011. ápr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, nekünk 20g-ból jött ki (egy nagyon kicsi és egy nagyon nagy kézre) és ez sem nagyon vastag.

Ha olcsót keresel azt javaslom, vagy vegyetek kész gyűrűt (nem túl eredeti, de jóval olcsóbb) vagy ha van olyan arany ékszer amit nem használtok akkor azt beveszik egy csomó helyen és úgy is kevesebbe kerül.

2011. ápr. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Szia! Nekünk olyan gyűrűnk van, mint amit a 23.23-as válaszoló linkjében látsz, 2. sor középsője. Már 5 éve hordom, mindig rajtam van, és semmi baja. A kettőnké együtt 7 gr. Nem fél centi vastag, de nem is vékony. Mi úgy csináltuk, hogy az ékszerboltba vittünk nem használt aranyat, így azt beszámolták a gyűrű árába.
2011. ápr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 bagarja válasza:
8/9 (nyolc kilenced) gramm éppen 1/9-del (egy kilenceddel) kevesebb 1 (egy) grammnál. Nem hiszem, hogy elég lenne bármilyen aprócska gyűrűhöz... :-P
2011. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!