Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hülyének fognak nézni ha...

Hülyének fognak nézni ha vendégségbe viszem magammal a konyhamérlegem, hogy lemérjem hogy hány gramm sonkát eszek?

Figyelt kérdés
Mármint ha nem tudom hogy hány gramm, akkor nem tudom, hogy hány kalória, és idegesítene egész nap:D
2012. ápr. 7. 14:27
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
80%
Egyél keveset, de a mérleget ne vidd, mert nagyon nagy tiszteletlenség. Ha ismered a háziasszonyt, megsúghatod neki, hogy kalóriaszámlálós diétán vagy, mérje le a te adagod.
2012. ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
72%

"Elég fura családban élhetsz."

Nem élek furcsa családban, okoska. Csak épp hülyének néznének ők is, hogy mit akarok ezzel. Mondjuk én eleve nem szorulnék rá, mert süteményhez meg mindenhez mérleg nélkül mérem a hozzávalókat és sosem tévedek.

2012. ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
96%
úristen, ez komoly kérdés?? marha gáz lenne, nehogy megcsináld :S
2012. ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
92%

Kedves első..Nem tudatlanság,és nem elhízás az oka,hogy sokan megsértődnének azon ha valaki mérlegel állít be.

Én személy szerint szintén számolom a kalóriákat,keveset eszem,és egészségesen.Ha meghívnak vendégségbe nem sértem meg a vendéglátót azzal,hogy

1.mérleget viszek

2.viszem a saját kis kajámat..

Elmegyek,és keveset eszem.Attól,hogy 1 napra elmegyek vendégségbe,és ne adj isten 20 dkg többet ennék,akkor sem lesz semmi baj a fogyókúrámmal.

Részemről szintén sértésnek venném,ha valaki mérleggel állítana be.Nagyon megalázó mindenki számára.Tudjon az ember mértéket tartani evésnél és nem lesz gond.

2012. ápr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
89%

Megint a második vagyok... :-) Javítás a 14:33.-as hozzászólásomhoz: nem a fogyókúrázást nem csinálja idegen helyen, hanem a méregetést. Sztem vhol bántó is a vendéglátókra nézve.

Kérjél kis szeletet, azon senki nem fog kiakadni. De mérleget NE vigyél. Nézd meg az eddigi válaszokat, egy kivételével mindenki ellene volt.

2012. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
49%

"Nem, nem lehet szemmértékre megbecsülni. Azért van a mérleg."


De igen, meg lehet szemre mérni. Attól, hogy te gyenge vagy ehhez, még más nem béna. Simán szemre ki lehet mérni mindent, én soha életemben nem sütöttem, főztem mérleggel, mégis minden tökéletesen sikerül. Mindennek megvan a maga praktikája, a mérleg a gyakorlatlan háziasszony segédeszköze.

2012. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
93%
esetleg otthon megmérhetnéd hogy mennyi gramm egy kis szelet sonka és az alapján ennéd a vendégségbe is.
2012. ápr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
5%

Rendben. Tudom, hogy ha fejlődni akarsz, meséld el egy magyarnak, majd ő visszahúz.


Én rengetegszer mentem vendégségbe is úgy, hogy csak fehérje port vittem, és kértem egy kis tejet, és soha senki nem sértődött meg. Még a nagyi sem. Nem hiszem el, hogy felnőtt emberek kivágják a hisztit egy mérleg láttán.

2012. ápr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem is lesz sonka,felesleges a mérleg:)
2012. ápr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
81%

75%-os te hülye vagy.


Szerintem ne vigyél. Vágjál egy kis szeletet oszt' jó.

2012. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!