Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hülyének fognak nézni ha...

Hülyének fognak nézni ha vendégségbe viszem magammal a konyhamérlegem, hogy lemérjem hogy hány gramm sonkát eszek?

Figyelt kérdés
Mármint ha nem tudom hogy hány gramm, akkor nem tudom, hogy hány kalória, és idegesítene egész nap:D
2012. ápr. 7. 14:27
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
10%
Engem nem zavarna. De te ismered a rokonaidat. A magyarok többségénél ez sajnos ciki. Akárhogy is van, szerintem vidd. Te csinálod jobban.
2012. ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem annak fognak, ne vidd... :-S Egyél keveset.
2012. ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
95%
Igen, hülyének néznének, joggal! Ha ennyire zavar, egyáltalán ne egyél. Egyébként ilyen mértékű kalóriaszámlálás már beteges és semmi értelme. Én úgy tudom, egy kártyapakli méretű hús 10 dkg körül van. Ez lehet mérvadó majd evésnél.
2012. ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez nagyon gáz... azért csak meg tudsz nagyjából becsülni 10-20 deka sonkát, nem? Vagy ne egyél annyit, de mérleget vinni vendégségbe szerintem több mint túlzás.
2012. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
86%
Én biztos kivágnálak a mérlegeddel. Vagy ne menj vendégségbe, vagy ne törődj egy napig a koplalással.
2012. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
3%

Első vagyok

Látod? Mondom, hogy a magyar embernél az elhízás és a tudattalan evés a divat.

2012. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
89%

Még ha a szüleidhez mész, akkor is fura... Hogy nézne ki, mindenki eszik, te meg felcsapod az asztalra a mérleget és nagy gonddal méricskélsz? Aztán addig vagdalsz le a leszelt sonkadarabból, míg ideálisnak nem véled?

Eszel egy vékony szelettel a zsírmentes részből, attól semmi bajod nem lesz. Vagy nem eszel, és akkor nincs miért parázni.

2012. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
95%

Kedves első válaszoló!


A második vagyok. Szerintem nem csak arról van szó, hogy ciki. Még ha vki fogyózik is, sztem kell(ene), hogy legyen benne annyi önuralom, hogy idegen helyen azért nem csinálja... Néha kell egy kis lazítás.

Nem megbántani szeretnélek, csak mérleget cipelni magaddal sztem enyhe túlzás - főképp azért, mert ha "gyakorlott" fogyókúrázó vagy, nagyjából sztem ránézésre is meg tudod becsülni, hány gramm lehet az a sonka.

2012. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
0%

"Még ha a szüleidhez mész, akkor is fura... "


Elég fura családban élhetsz.

2012. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem lehet szemmértékre megbecsülni. Azért van a mérleg.
2012. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!