Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek miért van az hogy...

Szerintetek miért van az hogy az emberek főleg a fiatalok ennyire közömbösek a másik iránt? Meg ennyire lenézik a másikat?

Figyelt kérdés

múltkor a miniszoknyámat egy pláza mosdójában felejtettem egy szatyorban volt mire odaértem a mosdóba eltűnt. a legbosszantóbb az hogy a szoknyán kívül a szatyorban volt egy piackutató kérdőív is mivel az ING biztosítónak dolgozom gyűjtöm a neveket-a szoknya eltűnt a kérdőív ott maradt

a másik az hogy hagytam üzenetet a mosdóban hogy aki ellopta szoknyámat az csóró, dögöljön meg stb. és hülyének néztek volt aki össze is tépte a lapot (mivel többször hagytam ott üzenetet)

pár barátomnak elmeséltem ők az én oldalamra álltak azt mondták hogy ilyen hülye a társadalom

én azt szeretném tudni hogy szerintetek miért ilyen a társadalom meg ti hogy reagálnátok egy ilyen üzenetre

én úgy vagyok vele hogy akinek nem inge ne vegye magára és ezt oda is írtam

meg nagy a lelkiismeret-furdalásom amiért otthagytam a szoknyát mert sehol nem kapok ugyanolyat

kérem válaszoljatok!

előre is köszi!



2012. márc. 16. 15:05
1 2 3 4
 31/33 zabmester ***** válasza:

Azért na... Azt a szoknyát nem ellopták, te nem vigyáztál rá, mert letetted, és otthagytad. Valaki meg megtalálta. Jó, persze, ha becsületes lett volna, akkor nem viszi el, de ettől még neked kellett volna rá jobban vigyáznod.

Viszont azzal magadat minősíted, hogy ilyen üzenetet kiteszel, mert ettől nem fog visszakerülni hozzád a szoknya, viszont azt legalább elérted vele, hogy aki elvitte, esetleg még jól ki is röhögött. Azt még értem, hogy dühös vagy, de a helyedben inkább magamra haragudnék a figyelmetlenségem miatt. Kár ezért másokat okolni, jó tanulópénz volt ez neked, legközelebb jobban figyelsz.

2013. márc. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Hüha, ez téged nagyon felzaklatott, hogy már ennyiszer előszedted a témát.Gondolom azért, mert ők is szeretethiányosak, meg a nevelésük se volt a legjobb.Neked is szeretethiányod van, azért zavar ez a dolog ennyire.
2013. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Nem a kérdező csaj itt a legszomorúbb dolog, hanem az elba..ott pesszimista magyar hozzáállás, hogy "más is lop, lopjunk mi is, nem éri meg becsületesnek lenni". Minél több ember gondolja így, annál nagyobb alapja lesz, nem veszitek észre?
2013. júl. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!