Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Amerikában tényleg szokás a...

Amerikában tényleg szokás a wc-be dugni a másik fejét?!

Figyelt kérdés

Szóval tényleg az van hogy vannak a bully-k meg az elnyomottak? Sok filmben meg videóban láttam ilyesmit... Aki tud közelebbi infót (mondjuk kint élt az usa-ban, vagy máshol ahol ez megy) elmondaná részletesebben?

Nekem ez olyan hihetetlennek tűnik...



2012. febr. 29. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amiről te beszélsz olyanok simám itthon is előfordulnak, persze nem tudok róla hogy bevett szokás lenne egymás fejét wc-be nyomkodni.
2012. febr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Persze, előfordulhatnak itthon is, de én arról beszélek hogy ott bevett szokás, hogy a "jobbak" terrorizálják a többit. Pont most láttam egy videót youtube-on, hogy konkrétan halálra szekálták a csajt. Öngyilkos lett. És ilyenből több is van...

És ott nem divat szólni a szülőknek, vagy megvédeni magukat.

Legalábbis nekem ez jött le abból amit eddig láttam, és azt szeretném megtudni hogy mégis minden suliba ez megy? Vagy mégsem olyan elterjedt ez?

2012. febr. 29. 22:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Amerikában nem az itthon használt vákumos WC-t használják, hanem pressure assisted technológián alapulót. Ezekben a vécékben van egy polc amin felgyülemlik a víz. [link]

Ebbe nyomják bele fejet.

2012. febr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez tényleg fontos információ volt a kérdés szempontjából :D
2012. febr. 29. 23:07
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Mi már ezen túlléptünk. Itthon kórházba juttatják egymást a gyerekeke(igen, "más kultúrájúakra" gondolok elsősorban)
2012. márc. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Olyan suliba járok, ahol legalább a tanulók fele "más kultúrájú", vannak beszólogatások, de idáig azért nem fajult a dolog...
2012. márc. 1. 08:10
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
"más kultúrájú" Nagyon nagy duma!:)
2012. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak nehogy betörjék érte a fejed...
2012. márc. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

ijenről nem lehet hallani mindennap ez beteges

főleg azért mert fonalférget is kaphatnak tőle

azok az amerikaiak ezért ne szórakozzanak szerintem ijennel!

mert baktériumok vannak a slozikban meg kulában :) betegek.

a magyarok értelmesebbek azthiszem.

2012. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igazából, fontos informáciuó az, aki linkelte e a wc-s képet. Mert: ez bizonyítja, hogy mi nem vagyunk jobbak náluk, csak más a WC-nk, ha ilyenünk lenne mi is ezt csinálnánk. Nem kell lenézni az amcsikat. Biztos máshol is vannak ilyenek, de a legtöbb sorozat amerikai. Nézel amerikai és magyar sorozaton kívül mást? ha belegondolsz, nem. Akkor persze, hogy azt hiszed, onnan jön.
2012. jún. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!