Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen virágot vigyek neki?...

Milyen virágot vigyek neki? Nem akarom hogy szomorkodjon.

Figyelt kérdés

A barátnőm családja nem tud eljönni holnap a diplomaosztóra, így mindenki ott fog állni virággal a kezében, csak ő nem. Arra gondoltam hogy viszek neki én, és akkor egy kicsit vidámabb lesz :)))) Amúgy is jóban rosszban együtt vagyunk, így még jobban fog örülni és emlékezetes lesz neki ez a nagy nem :)

Szóval milyen színű virágot vegyek neki? Tudom hogy a lányok nem igazán ajándékoznak virágot, de most arról van szó hogy ne szomorkodjon ezen a nagy napon.

Segítsetek légyszi :))) Azt tudom hogy a rózsa a kedvence. De vöröset értelemszerűen nem szeretnék neki venni :)

Köszi előre is!



2012. márc. 9. 21:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*nagy napot akartam írni, csak siettem, bocsi :)))
2012. márc. 9. 21:12
 2/11 anonim válasza:

Mi a kedvenc színe? Mert akkor abból kellene választani..

Nemtom amúgy a fehér rózs szimbolizál-e valamit, de szerintem a z a legszebb minden virág közül..

2012. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hát szerintem ne rózsát vigyél neki! Hiába az a kedvence, az mégis inkább olyan, amit egy srácnak kéne adnia neki.. :$ De csak szerintem.

Én tulipánt adnék, vagy margarétát! (sárgát-fehéret, iylesmit)

2012. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Milyen aranyos vagy! Én valami vegyes színes csokrot vinnék.(Tulipán, szellőrózsa, jácint)
2012. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi köszi köszi :) Csak ne vörösödjek el ha átadom :D Nem szoktam virágot ajándékozni, max anyák napján, de hát az ugye természetes :D
2012. márc. 9. 21:37
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha a rózsa a kedvence, lehet neki venni mondjuk 3 vagy 5 szál fehér rózsát és közé tenni egy szál színes virágot, mondjuk gerberát?

Ez egy kis zölddel együtt, nagyon szép kis csokrot adna.

A fehér rózsa adható lánynak is.

Jelentése: ártatlanság, tisztaság, titok, csend

2012. márc. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is a kedvenc színéből vigyél neki virágot, és ne rózsát! Az a szerelmesek virága.

De én nem adnék csokrot, az nem helyénvaló egy baráti kapcsolatban, csak 3 szál virágot. És túl színes se legyen, tehát két fajta színű virágból lenne jó szerintem.

2012. márc. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valóban a fehér rózsa is a szerelmesek virága, nem csak a vörös rózsa.
2012. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon örült neki :) Rózsát kapott végül, fehéret :) De azért a boldog arcért megérte :D
2012. márc. 10. 21:40
 10/11 anonim ***** válasza:

Jaj de örülök neki, hogy mégis a fehér rózsát választottad!

Én ajánlottam és biztos voltam benne, hogy nem rossz választás.

Mindig legyél ilyen kedves és jó szívű az emberekhez, hidd el, ezt valahol jóváírják neked.

Üdv: Ági

2012. márc. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!