Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők kapnak virágot, meg...

A nők kapnak virágot, meg valami plüssállatot, de mi a helyzet a férfiakkal? Mit lehet adni egy fiú csak úgy, spontán, meglepetésből?

Figyelt kérdés

A barátomtól gyakran kapok virágot vagy csokit, pusztán meglepetésből. De én mivel lephetném meg őt? Csokira gondoltam,meg a kedvenc sütijére,de még mit adhat egy lány a fiújának? Ezt a kettőt nem adhatom mindig :S

18/l


2012. márc. 4. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ hogy mit szeret, mi az érdeklődése.

Gonolok itt ilyenekre hogy ha va kocsija, abba egy "különlegesebb" illatosítót, szóval nem a szokásos fenyőfát.

Ha dohányzik akkor egy szép öngyújtót.

De jól tud esni az is ha csak vacsira megfőzöd a kedvenc kajáját.

2012. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Veszel két mozijegyet, színházjegyet, elviszed egy jó koncertre, jön a jó idő, vidámpark, állatkert. Összepakolsz pár szendvicset, teát, elmentek kirándulni, ezek mind jók és emlékezetesek szerintem. Néha meglepheted valami kedvenc italával is akár, egy különleges sörrel például. Vannak marha jó teák, kávék, amit kimérve is lehet venni.
2012. márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én sütni szoktam neki. Esetleg veszek valami hétköznapi dolgot, amit szeret. Pl: islert (nagyon örül neki, mert ritkán eszik..magának soha nem vesz ilyet, én szoktam meglepni)


Egy szexi fehérnemű rajtad - ez is jó meglepi lehet.

2012. márc. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül tartja a mondás, hogy a férfi szívéhez a gyomrán át vezet az út :) Szóval süti, kedvenc kaják, ilyesmik.
2012. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valami hozzá passzoló dolgot. De szerintem tök fölösleges költekezni, süss neki valami finomat, én azzal kényeztetem a páromat. Imádja az édességeket, főleg a krémeseket, mindig feltalálok valami újat és ő a próbakóstoló. :)
2012. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én apróságokat szoktam neki venni. Szereti az ízesített tejet, ezért néha, ha megyek haza veszek neki azt, hogy lássa, eszembe jutott. De vettem már neki plüssállatot is, hogy legyen mihez bújnia ha nem vagyok ott. Persze pár év után már a polcon porosodik, de eleinte mindig ott figyelt az ágyán:) Sütni nem tudok, de reggelenként pl megcsinálom a kávéját, ha én ébresztem, viszek neki cigit, reggelit. Vagy írok jegyzetet a telefonjába, és napközben random jelez a telefonja, hogy szeretem:D Ilyen apróságoknak tud örülni a barátom:)
2012. márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézz szét a különféle kütyü/bigyó boltokban, guglizd meg, és válogass kedvedre.:)
2012. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem menj el egy fehérnemű boltba és vegyél magadnak egy szexi hálóinget, bugyit, melltartót vagy vmi hasonlót...aztán fektesd le az ágyra és mond meg neki h csukja be a szemét amig "előkeresed" az ajándékát(ugyis lesni fog)és utána vesd rá magad:D...
2012. dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy márkás, igen drága alkoholmentes sörrel garantáltan meglepnéd. De aztán ne engem hibáztass!
2022. márc. 15. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#6: Én a barátod helyében annak is nagyon tudnék örülni, ha megtanulnál sütni...
2022. márc. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!