Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hete volt missed. ab spontán...

2 hete volt missed. ab spontán vetélésem. Ma reggel mintha megjött volna, de dél óta nincs semmi a hasam jobboldalon enyhén fájdogál. Mindezt megírtam a dokimnak aki nem reagált semmit. Akkor most mi a helyzet?

Figyelt kérdés
2008. jan. 18. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, hogy peteérésed van. Járhat amúgy kis vérzéssel.

Nem tudom volt-e műtéted. Mert utána sokan vérezgetnek olykor-olykor. Remélem nem maradt benned semmi.

De akkor lázad is lenne, úgyhogy szerintem nincs baj.

Én is két hete vetéltem, de én szerencsés vagyok, mert nem volt műtét, és spontán kiürültem. Azóta próbálkozunk... saját felelősségre, de nekem nincs semmmi olyan tünetem, tök olyan a ciklusom mint máskor. Remélem összejön. :)

2008. jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!