Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pofátlan leszek, ha ezt fogom...

Pofátlan leszek, ha ezt fogom tenni? Elég kínos helyzet.

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet az,h egy régi barátnőm a lakótársam albérletben,aki mostanában nagyon megváltozott,tojik a fejemre.Nem hajlandó takarítani,csak a gép előtt ül egész nap.Egy ideig hordott kaját,beszállt a közösbe,de most elvárja,hogy én vigyek,én mindig megkínálom,ha eszem valamit,ő mostanában sosem,úgy döntöttem,hogy mostantól már csak magamnak veszek kaját,magamra fogok főzni,Te is így tennél?
2012. febr. 24. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezen a kínos meg a pofátlanság? Az a hülye, aki nem így csinálná.
2012. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Miért neked kéne kellemetlenül érezned magad?
2012. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
most már belátom én is,hogy az a helyes ha magmanak viszek csak kaját,nem vagyok milliomos,hogy őt is eltartsam
2012. febr. 24. 20:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már az első naptól kezdve nem etettem volna.
2012. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi alapból így éltünk együtt kolis társakkal. Mindenki vitt magának mindenfélét, aztán max néha kunyeráltunk a másikéból. Volt hogy együtt mentünk bevásárolni és a költségeket harmadoltuk, nem volt ebből gond soha, egészen addig, amíg meg nem érkezett új szobatársunk. A gond alapjáraton az volt, hogy amit MAGUNKNAK vettünk azt ette föl... Mindig mondta, hogy majd ő is eljönne velünk vásárolni, ennek örültünk is, hogy végre akkor 4 fővel is működni fog a jól megszokott rendszer, nem lesz pofára esés, ha benézek a hűtőbe, de aztán soha egy időpont sem volt jó neki, így nem jött velünk, csak ette a kajánkat.

Próbáld ezt megbeszélni vele, mert ha nem szokik le arról, hogy az a kaja az övé is, akkor hiába viszel 6 zsömle helyett csak 3-at, te fogsz rosszul járni, mert nem marad neked vacsorára! :) (tapasztalat sajnos)

Eddig sem lett volna szabad eltartanod, semmi közötök nincs egymáshoz ilyen szinten, nem vagytok tesók, sem egy pár, sem senkik tulajdonképpen, nem kötelességed etetni, pláne nem úgy, hogy gondolom te sem vagy eleresztve anyagilag!

2012. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!